Postanowiłem dodać tutaj post.
Magdziak założyła wątek suni. Chce Jej pomóc i prosi o pomoc. Wątek jest torpedowany odnośnikami do wiadomego wątku. Myślę, że tej znajdzie nie zależy na tym kto zakłada Jej wątek tylko na znalezieniu szczęśliwego, kochającego domku. Nie ma przecież, przepraszam za określenie, loga czyjegokolwiek na mordce. I spory między ludźmi o to Jej nie pomagają. Nie chcemy jej skazać na porażkę tylko dlatego, że ogłasza Ją Magdziak. Prawda? Należy Jej się szansa. Więc komentarze zostawmy na innym wątku, a tu postarajmy się pomóc.
Jak ma sunia na imię? Chętnie Ją ogłoszę na nk jak wrócę do domu.
Ta sunia jest tu najważniejsza, a nie podpis i przynależność. Więc pomagajmy bez komentarzy na tym wątku.