Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Postanowiłem dodać tutaj post. Magdziak założyła wątek suni. Chce Jej pomóc i prosi o pomoc. Wątek jest torpedowany odnośnikami do wiadomego wątku. Myślę, że tej znajdzie nie zależy na tym kto zakłada Jej wątek tylko na znalezieniu szczęśliwego, kochającego domku. Nie ma przecież, przepraszam za określenie, loga czyjegokolwiek na mordce. I spory między ludźmi o to Jej nie pomagają. Nie chcemy jej skazać na porażkę tylko dlatego, że ogłasza Ją Magdziak. Prawda? Należy Jej się szansa. Więc komentarze zostawmy na innym wątku, a tu postarajmy się pomóc. Jak ma sunia na imię? Chętnie Ją ogłoszę na nk jak wrócę do domu. Ta sunia jest tu najważniejsza, a nie podpis i przynależność. Więc pomagajmy bez komentarzy na tym wątku.
  2. Zjadło mi posta, a uciekam do pracy więc robię offa [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1166/sliczna-szarosc-omena-sunia-w-typie-rasy-pon-bardzo-teskni-172983]* * * Śliczna Szarość - OMENA - Sunia w typie rasy PON , Bardzo Tęskni ... - Dogomania Forum[/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1166/okropnie-przestraszony-szczeniak-pilne-dt-dajmy-mu-szanse-zima-w-schronie-172985]OKROPNIE przestraszony szczeniak, *** PILNE DT * DAJMY MU SZANSĘ , zima w schronie !? - Dogomania Forum[/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/malutka-sunia-z-cmentarza-173281]malutka sunia z cmentarza - Dogomania Forum[/url] Częstochowa. Potrzebne dt. Jeden doświadczony.
  3. I ja podniosę Cykorka
  4. Kolejny off dotyczący Częstochowy Wspomniana już dziś sunia z cmentarza. Potrzebny dt. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/malutka-sunia-z-cmentarza-173281"]malutka sunia z cmentarza - Dogomania Forum[/URL] Ktoś ma możliwość jakoś pomóc?
  5. Nie ma rzeczy niemożliwych. Trzeba się starać i chcieć. A wszystko jest do zrobienia. Remik ma nadal szansę. I niech rana się dobrze goi.
  6. [quote name='gonia66']A to dopiero początek watku...zobaczysz Cajus co tu sie bedzie jutro (tzn dzis jeszcze) działo.....:loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='marysia55']Cajus, anioły to sie zlatuja nad każdą psia bidą :p:p a ten cudniś jest taki na które jestem szczególnie uwrażliwiona; starszy, ślepaczek i kudłaczek. Z resztą Gonia 66 tez ma dla takich ciepłe miejsce w sercu:p[/QUOTE] Przy takich Cioteczkach po prostu musi się udać Beriemu. Każda psina ma swoje anioły, w których sercach gości od pierwszej chwili i zostaje na zawsze.
  7. Mało kto to chyba dobre słowa.
  8. [quote name='anett']Cajus widzę, że wieczór zaczyna się u nas o podobnej porze:evil_lol::lol: A tekst na n-k świetny!! Wielkie dzięki:lol::lol: też zaraz dodam Chojraka[/QUOTE] Tak o bardzo późnej. Dziękuję bardzo. To dla Chojraka.
  9. I kolejna nocna Cioteczka. Bardzo miłe towarzystwo ma Beri
  10. Dobranoc Grandziku. Niech jeszcze Ciebie ktoś wypatrzy.
  11. Wspaniała wiadomość. Deklarowałem jednorazową i nie wycofam się. Nie mam jeszcze dla Bianki, ale numer konta poproszę.
  12. W sprawie jedzonka nie pomogę. A ze Juras kanapowiec to super, ale pewnie tylko dla Niego.
  13. No to do góry Saro. A jutro czekamy za telefonami.
  14. Tak to na razie wygląda. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/15/626]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
  15. [quote name='marysia55']Witam Cajus JB; ogoszaj go na N-K, ja pomoge go dalej polecać. To piekny psiak i ma prawo do godnego zycia. Spróbuje jutro napisać mu jakis tekst. Może poruszy czyjes serce .[/QUOTE] No to Beri zaraz będzie na nk. Oby tak było. Mysia na razie wezmę Twój opis. Jutro się zmieni.
  16. Beri. Pasuje do Niego. Nie umiem jeszcze robić ogłoszeń, więc trzeba kogoś ściągnąć. Ja mogę ogłaszać Go na nk. Parę Cioteczek na pewno zajrzy. Edit Witaj marysia
  17. Do góry Dżeki Ktoś robi Dżekiemu ogłoszenia?
  18. Wspaniałe wiadomości. Wygląda na to, że ma bardzo dobry domek. Czekamy za następnymi Informacjami i zdjęciami. Wspaniale Funko
  19. Chyba nic nie zostało do dodania. Wszystko już powiedziane. Trzymam mocno kciuki. I wierzę, że jakakolwiek będzie decyzja to berdzie ona mądra. Bora nie jest sama i wie o tym. Jest Kochana.
×
×
  • Create New...