Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Jestem już na granicy, ale jednorazowe 50 znajdę. Ale dopiero koło 20-tego.
  2. [quote name='Kisiaraf']Oluś pięknie!!! Trzymam kciuki za wizytę :)[/QUOTE] I ja się dołączam.
  3. W takim razie Omena do góry.
  4. Do góry Sarciu [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/99290.html"]Jan Grzegorczyk (J@sio)[/URL] to zrób to jak radzi chyba [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/75866.html"]lilk_a [/URL] Naciśnij lewy klawisz myszki i przejedź po banerku aż się podświetli. Wtedy naciśnij Ctrl c . Potem przejdź do edycji sygnatury i jak będzie tam kursor naciśnij Ctrl v . Musi zadziałać.
  5. Wpadka jest wtedy jak się powie coś głupiego. Ewentualna ucieczka Partyzanta to zaniedbanie. Nie udzielenie informacji i pomocy ivette to karygodne. A czekanie aż więcej zwierząt zostanie zamordowanych w smalcowni to ... . Zabrakło mi okraślenia.
  6. [quote name='Ra_dunia']Cajus - Ty jak zwykle niezawodny :) Dziękujemy pięknie za pomoc :multi:[/QUOTE] Nie ma za co. Staram się jak każdy tutaj. Do góry Chojrak.
  7. [quote name='zuzlikowa']To wysłać konto Ninki?...ona sama jest poza zasięgiem netu...[/QUOTE] Konto mam. Kasę też dziś zarobiłem. Wpłacam w czwartek rano. Mogę zrobić taki apel na nk jak dla Chojraka. Ale dopiero jak wrócę z pracy.
  8. Ponieważ obie sprawy dotyczą Częstochowy to zrobię małego offa. Pieski potrzebują dt. Jeden doświadczonego. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/sliczna-szarosc-sunia-w-typie-rasy-pon-bardzo-teskni-172983/"][IMG]http://www.lilka.grabalski.gre.pl/obr/szara.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/okropnie-przestraszony-szczeniak-pilne-dt-czeka-czestochowa-172985/#post13474931"][IMG]http://lilka.grabalski.gre.pl/obr/nor.jpg[/IMG][/URL] Mam nadzieję, że pól Częstochowy śledzi wątek i ktoś pomoże
  9. No to jestem. Podeślę znajomym wątek.
  10. [quote name='Szarotka']Milo tu widziec chociaz jednego Wujaszka :):) Myslalam, ze psio opentane to sa tylko kobity :):) to mi dalo wiecej wiary w ludzka rase, moze przezyje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cioteczki mają po prostu bardziej wrażliwe serca. [quote name='Lilmo'] Oj, w takim razie przepraszam za ciotkę :oops: Tak bardzo bym chciała, żeby przyniosły Borce szczęście. Ale nie trzeba mnie przepraszać. Przywykłem. Oby tak było. [quote name='lilk_a']haha , z tego co wiem to już nie pierwszy raz biorą Cię za kobietę :evil_lol: może napisz pod awatarkiem że jesteś płci męskiej :evil_lol: to zapraszam wszystkich jeszcze do tej suńki :) Tak to nie pierwszy raz. Muszę coś chyba dopisać. Do suni zajrzę.
  11. Sprawdzam wieści i podnoszę przy okazji.
  12. [quote name='agata51']Olala, trzeba tu więcej cioteczek zaprosić![/QUOTE] Wujaszkowie też mogą być?
  13. Zdjęcia super. Faktycznie Juras to nie ten sam psiak.
  14. Nie znam nikogo kto byłby dość blisko. Jak spotkam kogoś z Katowic będę pytał.
  15. Cioteczki informuję. Wujaszkiem jestem. I Bora ma reklamę po nocy.
  16. Jednego dnia nie ma nic, a następnego mogą być dwa. Będzie dobrze. Co do dt to nie wiem czy są jakieś wolne gdziekolwiek. Może jakaś znajoma osoba By w razie coś przygarnęła Belkę na kolejne dni. Oby nie trzeba było.
  17. I do góry Sarcia. klaudiaaa ma podlinkowany banerek Jan Grzegorczyk (J@sio) przykro mi ale nie. Otwórz wątek Sary i skopiuj adres.Otwórz edycje swojej sygnatury. Zaznacz banerek i kliknij na niebieską kulę i wklej skopiowany adres. Zatwierdź sygnaturę. Musi działać.
  18. A ja idę spać jak Ty wstajesz, albo wcale. Co u Bory?
  19. Dobranoc Grandziku. Śnij o domku.
  20. A chyba po weekendzie złotóweczki się pogubiły. Znajdą się nowe?
  21. Kręcioł jest energiczny. Na pewno ktoś Go wypatrzy. Może nawet z okolic hoteliku.
  22. Trochę się rozbiegałem po forum [url=http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/20/625]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]
×
×
  • Create New...