[quote name='Szarotka']Milo tu widziec chociaz jednego Wujaszka :):)
Myslalam, ze psio opentane to sa tylko kobity :):) to mi dalo wiecej wiary w ludzka rase, moze przezyje :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Cioteczki mają po prostu bardziej wrażliwe serca.
[quote name='Lilmo']
Oj, w takim razie przepraszam za ciotkę :oops:
Tak bardzo bym chciała, żeby przyniosły Borce szczęście.
Ale nie trzeba mnie przepraszać. Przywykłem.
Oby tak było.
[quote name='lilk_a']haha , z tego co wiem to już nie pierwszy raz biorą Cię za kobietę :evil_lol:
może napisz pod awatarkiem że jesteś płci męskiej :evil_lol:
to zapraszam wszystkich jeszcze do tej suńki :)
Tak to nie pierwszy raz. Muszę coś chyba dopisać.
Do suni zajrzę.