-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
Cajus JB replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobry wieczór Bambaryłku -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
Cajus JB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam wątek sunieczek -
DONka w amoku! Ostatnie tchnienia... WROCŁAW Ma dom
Cajus JB replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
Podniosę Sabinkę. -
Remik spędzi Święta w SWOIM DOMU!!! DZIĘKI WAM!!!!!!
Cajus JB replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='jola_li']Bardzo dziękujemy, Teresko, może teraz "S"? Chyba nie zajęta :-). Ninko, proszę zapisz w pierwszym poście, które literki są obrobione, jak będziesz mogła, dobrze? Ja wrócę do wysyłania maili dopiero jutro wieczorem...[/QUOTE] To jeśli TERESA dostała S to ja jestem w Szoku. A poważnie jestem z deklaracją. -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Będzie dobrze z Gromem. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='marysia55'][IMG]http://www.picturesanimations.com/w/witches/50.gif[/IMG] [B] jak sie tylko domek znajdzie :lol:[/B][/QUOTE] marysia przyciągasz opiekuna dla Spajkusia? -
Dziś wpłaciłem A oto tekst Chojrak Pies z Olkusza. Sokrates( TM ), Cohen, Chojrak. To dla Nich powstał mini fundusz, który daje im możliwość znalezienia domu i miłości po tym co przeszły. Wszystkich, którzy chcieliby poznać jak działa ten fundusz i chcieliby pomóc zapraszam na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/fs-wystraszony-chojrak-z-olkusza-prosi-o-jakiekolwiek-wsparcie-146047"][FS]Wystraszony Chojrak z Olkusza prosi o jakiekolwiek wsparcie! - Dogomania Forum[/URL] 09.11 Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla Chojraka i dla wszystkich psów. Wiele z Nich nie ma szans w schroniskach lub wymaga znacznie większej opieki człowieka. Rozwiązaniem jest oczywiście adopcja. Jednak wiele psiaków czy kotów nigdy nie zostaje adoptowana. Słabsze, starsze i chore, okaleczone są gryzione przez silniejsze zwierzęta. Zamykają się w sobie, trącą nadzieję. Odchodzą zapamiętane tylko przez wolontariuszy w boksach schroniskowych. Bez szans na choćby namiastkę domu. Ciepłego kącika i zawsze pełnej miski. Miłych, zawsze gotowych do głaskania rąk człowieka kiedy tylko tego zapragną. Dlatego staramy się aby zwierzęta takie trafiały do hotelików. Niestety są one płatne. Nie jest to tak wielki koszt, jednak przy takiej ilości zwierząt powoli przestajemy dawać radę ze zbieraniem deklaracji na utrzymanie naszych podopiecznych. Każdy z nas deklaruje kwotę jaką wpłaci na psiaka. Po uzbieraniu pełnej kwoty deklaracji na koszt hoteliku piesek tam trafia, a płacimy wspólnie na jego utrzymanie co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Tak to wygląda. Chojrakowi brakuje deklaracji na 190 zł. Każdy z Państwa może Mu podarować nowe, lepsze życie. Wysokość deklaracji nie ma znaczenia. Ważne aby była stała i co miesięczna. Wszystkie informacje w sprawie Chojraka można uzyskać pod adresem e mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dziękujemy bardzo Wprowadzić jakieś zmiany? I nie wiem ile wynosi koszt hoteliku Chojraka?
-
Chyba ze dwa dni mnie nie było. michelle wątek Maksa fajny. Ponad trzydzieści stron po adopcji. Niestety nie wszystkie tak wyglądają i to martwi. Chyba jak coś się robi to robi się to porządnie lub wcale. Dlatego chcemy ustalić wspólnie za i przeciw. Stwierdzić czy ktoś nie zaniedbał swoich obowiązków. Od ustalenia niewinności czy winy jest sąd. Nas interesują zwierzęta. Ich los. To tylko parę słów i parę zdjęć. I po sprawie. Ale widać coś jest nie tak skoro tych informacji brakuje. I ta sprawa dotyczy wszystkich. Schrony są przepełnione, ludzie bezmyślni, a takie sytuacje jeszcze pogarszają sprawę. Bo sami sobie szkodzimy. I to nie jest wina tego jakie kto ma logo i pod jaką nazwą. To jest wina ludzi. A w całym kraju jest sporo nieodpowiedzialnych osób, które zamiast pomagać więcej szkodzą. Bo lekceważenie zwierzęcia i w tym wypadku drugiego człowieka w sytuacji zagrożenia życia to po prostu karygodne. Wiemy, że florida umie prowadzić wątki i wy adoptować zwierzęta. Chcemy się tylko upewnić, że było tak ze wszystkimi. Póki co Partyzant jakoś nie zalicza się do tej grupy. I co do kilku też mamy wątpliwości, których nikt nie rozwiał. A to oznacza, że mechanizm nie działa tak jak powinien. I tylko jego natychmiastowa naprawa jest wyjściem.
-
Szczęśliwe zakończenie- Sara w nowym domku.
Cajus JB replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz do góry. -
było: "Jamniczka szuka domu!" -już nie szuka, znalazła :)
Cajus JB replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
Belka do góry po domek. -
Bora - onka, która szuka miejsca aby spokojnie umrzeć
Cajus JB replied to ULKA12's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podniesiemy Borę z rana. -
Lenox, cudowny Ślepaczek z CK , znalazł swych aniołów i swój dom!!!!
Cajus JB replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Na pewno tak będzie. -
czy ślepota musi oznaczać dożywocie w schronisku?? za TM
Cajus JB replied to iwona213's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jeszcze raz do góry Bambaryłku -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Grandziku. -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
Cajus JB replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
No to czekamy za relacjami o Gromie