-
Posts
6347 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cajus JB
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Na pewno znajdzie i oby to było jak najszybciej. -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Jutro Funka jedzie do Niemiec do domku więc będzie miejsce na banerek Granda. -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Zaglądamy i sprawdzamy jak Gradowi idzie. -
Funia już w swoim domu w Niemczech.Trzymamy kciuki.
Cajus JB replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
No to chyba czas szykować sie powoli do podróży. Powodzenia Funko -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
Cajus JB replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='burbono']Dziewczyny ,Tytan nie zniknął .Mieszka z Kasią -jest bardzo kochany.Nie wymaga już intensywnego leczenia.Po chorobie zostały mu tylko niewielkie zgrubienia pod pachami przednich łap i taka delikatniejsza skórka w pachwinach.[/QUOTE] [quote name='burbono']Znam Kasię ,znam weta który opiekuje się Tytanem .Podejrzewam że Florida zaniedbała ten wątek dlatego że historia Tytana szczęśliwie się zakończyła.[/QUOTE] To jak te informacje odnoszą się do zdjęć. Poproszę o opinię jakiegoś fachowca. I nadal nie rozumiem co to jest to wyprowadzić się daleko od cywilizacji. Tam jest wet, znajomi. -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
Cajus JB replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Nie chcę spekulować. Myślę, że powinien się wypowiedzieć ktoś kto umie stwierdzić jak może się goić skóra Tytana. Minęło pół roku. I nie wiem czy to jest gdzieś poza cywilizacją. -
Znam zasady działania forum i wiem co się dzieje po za nim. W żadnym razie nie jestem rozgoryczony. Chodzi o to, że wielu z Was było na wątkach Tych zwierząt. Na pewno znacie osoby, które tam też były, a nie ma ich tutaj. Może wspólnie uda się Wam odświeżyć pamięć i znaleźć drobne szczegóły, które są bardzo istotne. Bo ktoś kto chce pomóc np jakaś osoba z zewnątrz ( medialna ) musi mieć poparcie argumentów na tym wątku, konkrety, punkty zaczepienia, a nie dyskusje o prezesach i jaka fundacja jak działa. Tylko o to proszę. O wpisywanie niejasności, które nasuwają się wszystkim, którzy wiedzą jak to funkcjonuje. Tylko tyle.
-
STAREŃKA ŚNIEŻKA....odebrana przez właściciela
Cajus JB replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Zasługuje na domek -
Dobranoc wszystkim. Ostatnie parę stron pokazuje jak jesteśmy elokwentni. I chyba nic więcej. Ile osób tyle zdań. Fajnie jest udzielać rad ivette i Ona niech się męczy, a my pogadamy już o zmianach na szczeblu krajowym. Na razie nie wyszliśmy jeszcze z Częstochowy. I Partyzant i być może inne zwierzęta. Gdzie są? W takim miejscu? [url=http://www.sfora.pl/Pol-setki-zaglodzonych-psow-w-schronisku-na-Pomorzu-WIDEO-a13339]Sfora.pl - Pół setki zagłodzonych psów w schronisku na Pomorzu (WIDEO) - Polska[/url] [url=http://www.smog.pl/wideo/30290/50_zaglodzonych_psow_w_pomorskim_schronisku_18/]Smog.pl - śmieszne filmiki, teledyski, kawały, filmy, najlepszy humor, reklamy i dowcipy, kamerki[/url] Miłych rozmów w ciągu dnia.
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
Cajus JB replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Też jest już u mnie w galerii. [url=http://nasza-klasa.pl/profile/25776426/gallery/album/16/603]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url] Mam sporo deklaracji i mogę mieć problem, ale jak będzie niewiele brakować to nie będę się wahał. Powodzenia Grand -
[quote name='kahoona']masz jakiś pomysł, to dawaj jak niby to zrobić? pozostają drogi oficjalne, forum internetowe oznacza dobrowolność, a to oznacza, że nikt nic nie musi, poza rozliczeniami przecież one to czytają i rezultat taki, że im więcej pytań tym mniej odpowiedzi[/QUOTE] Skoro nie ma odpowiedzi na proste pytanie o zdjęcie i pobyt zwierzęcia to znaczy, że jest coś do ukrycia. nefretette skoro czytasz właśnie wątek zapraszamy do dyskusji ewentualnie wyjaśnień.
-
::: Księżniczka z bajki Disney'a biała sunieczka - zostaje w DT!
Cajus JB replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Możemy prosić o jakieś nowe wiadomości i zdjęcia o Daisy ? Moje zainteresowanie wynika z sytuacji na tym wątku [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-brzydki-wylysialy-gluchy-slepy-pies-po-wypadku-bez-szans-prawda-148195]* stary, brzydki, wyłysiały, głuchy i ślepy pies po wypadku - bez szans , prawda ??? - Dogomania Forum[/url] -
** TYTAN zostaje u Kasi - METAMORFOZA ROKU :)
Cajus JB replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
Czy ktoś może udzielić bliższych informacji o Tytanie? -
Możemy prosić o jakieś nowe wiadomości i zdjęcia Pedra ? Moje zainteresowanie wynika z sytuacji na tym wątku [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-brzydki-wylysialy-gluchy-slepy-pies-po-wypadku-bez-szans-prawda-148195]* stary, brzydki, wyłysiały, głuchy i ślepy pies po wypadku - bez szans , prawda ??? - Dogomania Forum[/url]