Dzięki lilk_a. Nie wiem co zadecydowała Magdziak, ale jeśli trzeba ogłaszać sunię, a umiesz zrobić allegro to jak mi ktoś napisze jak to zapłacę. Magdziak powinna napisać czy i ewentualnie jak długo sunia może zostać u Niej. Czy szukamy dt czy ds?
Nie dałem wczoraj rady wyciągnąć małej na nk. Dziś zrobię to w pierwszej kolejności. Może ktoś napisze pw do lilk_a ona chyba mogłaby pomóc w ogłoszeniach. Ja z telefonu nie umiem podlinkować wątku. Co u Niej?
Nie chce robić niepotrzebnych obietnic i dlatego nie składam stałej deklaracji. Jednak co miesiąc jakaś wpłata ode mnie będzie. Tylko nie wiem ile. Trzeba szukać stałych. Jednorazowe moga dać trochę czasu chociaż niewiele i święta idą więc każdy będzie miał więcej wydatków. Mimo to początek dobry i miejmy nadzieję, że tak będzie dalej.
[quote name='magdyska25']W okolicach hoteliku ludzie już mają psy- jak się przyjrzałam to na każdej posesji jest co najmniej jeden pies...np. na przeciwko 2 psy, idąc dalej 3...[/QUOTE]
Zawsze może być gdzieś samotna suczka szukająca energicznego pieska.
Do góry Kręciołku
[quote name='marysia55']dzięki :p:p starałam sie jak mogłam. troche dołożyłam od siebie, ale chyba nikt mi za to głowy nie urwie :evil_lol:[/QUOTE]
Taki od serca to najlepszy jaki może być.
Mądra głowa nie kwalifikuje się do wyrwania.