Jump to content
Dogomania

Cajus JB

Members
  • Posts

    6347
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cajus JB

  1. Im wcześniej tym lepiej dla Niego.
  2. Strona schronu w Czewie [URL="http://czestochowa.schronisko.net/"]Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie[/URL]
  3. Jestem bardzo ciekaw jak Chłopaki po kąpieli? Mam nadzieję, że grzeczni byli?
  4. Dzień dobry wątkowi Czarnego i Kutki. 105 to po 15 przez siedem dni. Psiaki pojadą.
  5. Od rana Kangurku na pierwszą.
  6. Będzie cała strona kciuków. Musi się udać.
  7. [quote name='Basia1968']podnosimy podnosimy :loveu::loveu:[/QUOTE] [quote name='Livka']A gdzie reszta złotóweczek sie ukryła ?:mad: Wychodzić czym prędzej :evil_lol:[/QUOTE] Cioteczki zapraszają , a nikt nie chce zajrzeć? Jak to tak?
  8. A ja nie umiem na razie lub nie wiem gdzie. Ale czas się doszkolić. Dzień dobry Rudziku.
  9. Podniesiemy Sarę z rana.
  10. Wspaniała wiadomość, Czekamy za relacjami o Belce. Jak ma domek tymczasowy to można być w miarę spokojnym o Jej dalszy los. Na pewno ulica Belce na razie nie grozi.
  11. Bazarki i jednorazowe to zawsze rezerwa. Lepiej mieć komplet stałych.
  12. Dzień dobry Dżeki.
  13. Dzień dobry Cykorku.
  14. To pewnie dobrze. lilk_a daj znać jak przelew dojdzie. Co bym spał spokojnie.
  15. [quote name='olalolaa']miałam tez telefon, Pani wydawała się w rozmowie miła i konkretna, nie powiem, wzbudziła moje zaufanie, na razie powiedziała ze postara się zobaczyc sunie w schronie w tym tygodniu. A ja tymczasem urobiłam, rodziców trochę, i na 90% zgadzają się wziąść ją do siebie, zeby wysterylizować.. Jest ktoś w stanie się złożyć na sterylke? Ja nie będę miała czystego sumienia jak ktoś ją wezmie ze schroniska bez sterylizacji, za posrednictwem tych ogłoszeń :shake:[/QUOTE] Czekamy za dobrymi wiadomościami. U mnie jest już krucho, ale za pod koniec przyszłego tygodnia coś już bym miał.
  16. Saruniu kto do Ciebie zajrzy?
  17. To zostało tak niewiele. Każde pięć lub dziesięć złotych jest już na wagę hoteliku.
  18. Czekamy za wiadomościami o Lordzie.
  19. [quote name='lilk_a']Cajus , nie bądz taki dawaj piątaka :mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Szarotka']On juz chyba wiecej nawet zadeklarowal. Ja obiecalam Ingrid, ze jej pomoge troche pieniedzy znalezc. To robie co moge :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:[/QUOTE] Dorzucam piątaka bo mnie tu pogonią. I drugiego za jutro. Moja obecna deklaracja 50. Przepraszam Ingrid.
  20. [quote name='Madallena']czy mnie wzrok nie myli czy na koncu tego reportazU JEST...AGRESOR kRECIOL :crazyeye: (W PSACH DO ADOPCJI)[/QUOTE] Jest Kręciołek na samiutkim końcu. Na pierwszą Kręciołek.
×
×
  • Create New...