Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32056
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Łezka mi się zakręciła, ale popieram stanowisko i mam nadzieję, że daleko jeszcze do takich decyzji
  2. [quote name='Emilka06']Dziękuję, denerwuję się wynikami tej akcji... czy są tam szczeniaki....[/QUOTE] oby były i to zdrowe
  3. cudna sunia, dlaczego nie ma chętnych ?
  4. Czekając na wieści zrobiłam bazarek: http://www.dogomania.pl/forum/threads/234779-Poczuj-wiatr-dalekich-podróży-pamiątki-ozdoby-biżuteria-dla-Briny-do-18-11
  5. To się w głowie nie mieści, dla lekarza to powinie być standard
  6. Czekamy więc na wieści
  7. zaglądam do Reksia , fajny piesek
  8. wszyscy sympatycy maja taką nadzieję
  9. [quote name='toyota']Wczoraj był pierwszy telefon w sprawie Czarusia. Pani się teraz przeprowadza i odezwie się za 2 tygodnie. Jest z Bydgoszczy, a więc niedaleko. Chciałaby sama przyjechać do schroniska.[/QUOTE] oby się odezwała
  10. fajny piesek, czy tu gdzie jest może zostac jakis czas ?
  11. Zapraszam na bazarek dla Foczki i Spajka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234127-Rękawiczki-szaliczki-i-inne-odzienia-różne-rozmiary-dla-Foczki-i-Spajka-do-9-11?[/url]
  12. Zapraszam na bazarek dla Spajka i Foczki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234127-Rękawiczki-szaliczki-i-inne-odzienia-różne-rozmiary-dla-Foczki-i-Spajka-do-9-11?[/url]
  13. i co , próbowałyście wczoraj ?
  14. [quote name='obraczus87'] Bonsai, Aldrumka - czy Wy się jakoś umówiłyście odnośnie odbioru tych fantów o których pisała Bonsai?? :)[/QUOTE] Próbujemy :) w ubiegłym tygodniu wszyscy u mnie zaniemogli, teraz bonsai chyba bardzo zajęta bo nie odpowiada, ale w końcu spotkamy się (i tak w ubiegłym tygodniu aparat wyjechał :)
  15. w każdym razie u Ciebie miały wspaniale (jakie piękne błyszczące futerka) i oby tak było dalej :)
  16. smutno Ci będzie bez czarnuszków ;)
  17. [quote name='obraczus87'] Aldrumka - bardzo Cie przepraszam - może jutro pójde na pocztę i w koncu wysle Ci ta bizuterie :oops: ----------------------------------------------------------------------------------------------:)[/QUOTE] Ja spokojnie poczekam, a może sama ją wystawisz tak jak filmy :) ?
  18. [quote name='piescofajnyjest']w glowie sie nie miesci, ze nikt go nie chce zaadoptowac!!!!! super psiak.....:)[/QUOTE] cudny ale wielki [quote name='Bonsai']podkładki pod miski, zabawki dla kotów, jakieś książki psie... Dwie praktycznie nowe spódniczki, lakiery do paznokci, koszulki męskie nowe , ogólnie misz-masz.[/QUOTE] to możemy się umówić - zanim to nastąpi zrobi się miejsce napisz na pw gdzie bywasz w Warszawie
  19. [quote name='toyota']Nie można go na razie adoptować :(.[/QUOTE] oj, ale napisz coś więcej
×
×
  • Create New...