Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32056
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. [quote name='Aldrumka']mogę zrobić bazarek ; prześlij zdjęcia i opisy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tylko co z fantami - czy jesteś z Warszawy ? widziałam, że pojawiła się Wisełka, która we wrześniu ponownie oferowała fanty dla Brutka (tylko wtedy miałam ich nadmiar) może coś dolozy[/QUOTE] [quote name='Ellig']Przelew zrobiony, kciuki zaciśnięte:)[/QUOTE] Ellig, może bazarek jeszcze zrobić, bo na karmę tez się przyda jeśli wypali DT, podaj link do tego bazarku, z którego fanty zostały, można przekleić... Kciuki trzymamy :)
  2. witaj jhet ja poprosz eo potwierdzenie wpłaty z wiosennego bazarku, zebym mogła uznać go za rozliczony odszukam i podam datę wplaty
  3. [quote name='Ellig']Twoje zdrowie jest najważniejsze. zostalo niewiele rzeczy z mojego bazarku, jezeli ktos moglby z nich zrobic kolejny bazarek to moge je przekazac, zdjecia i opisy mam gotowe, niestety nie moge zając sie wysylka i teraz kolejnym bazarkiem, przepraszam.[/QUOTE] mogę zrobić bazarek ; prześlij zdjęcia i opisy [email][email protected][/email] tylko co z fantami - czy jesteś z Warszawy ? widziałam, że pojawiła się Wisełka, która we wrześniu ponownie oferowała fanty dla Brutka (tylko wtedy miałam ich nadmiar) może coś dolozy
  4. Proszę o numer konta LILUtosi to wpłacę utarg z bazarku.
  5. nawet chyba przytyła, tylko czy Państwo długom wytrzymaja ściąganie pocieli :) !!
  6. [quote name='Ladymonia0610']Zbieram pieniądze za psa...zeby mieć Święta...Wejdz i zobacz...Poczytaj[/QUOTE] gdzie wejść ???
  7. [quote name='sylwija'][B]'jest dobrze'[/B] - i się człowiekowi łezka w oku kręci ;)[/QUOTE] oj tak, tak
  8. miło mi :) a "gospodyni" pisze na innych wątkach a tego unika chyba, to zniechęca
  9. sunieczkamsliczna na pewno domek szybko znajdzie :)
  10. bazarek na Ambrę zakończony utarg przeleje na konto LILUTosi ok. ?
  11. troszkę maluszek się zasiedział, może przy kolejnym ogłoszeniu bedzie większy odzew :)
  12. wszyscy czekamy na te fotki i słowo relacji z nowego domku
  13. To gratulacje do suni uśmiechnęło się szczęście, ogłoszenia o szczeniaczkach koniecznie
  14. kilka dni nie zaglądałam a tu takie wieści, kciuki trzymamy więc do niedzieli przynajmniej
  15. trzymamy kciuki i czekamy na wieści - wspaniale,ze domek dla suni już jest
  16. [quote name='paula_t']Czy ktoś mógłby wyróżnić chociaż na jednym portalu chłopakowi ogłoszenie, np. na gumtree? U mnie pustki w portfelu niestety:oops: Jedyne co mogę robić to po prostu dalej go cały czas ogłaszać gdzie popadnie.[/QUOTE] a ile kosztuje wyróznienie
  17. coś się ruszyło trzymamy kciuki taki piekny Brutek i bernardyny, och to by było
  18. Ja czekam na odzew Bonsai, bo miala po 11 listopada miec komplet fantów i bazarek wystawię
  19. Bazarek na dług Ambry: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235368-Afera-Amber-Gold-z-kurami!-Książki-i-różności-kup-by-zniwelować-dług!-do-24-11[/url] Zapraszam!
  20. och jak dobrze, byle tak dalej
  21. ale wieści, trzymamy kciuki aby było ok.
  22. szkoda, że nie udało się
  23. [quote name='Emilka06']Zastępczyni komendanta SM weszła tam z chwytakiem ale nie dosięgła suki.... Za tydzień akcja z klatką-pułapką. Od środy nie karmimy suki i w piątek wstawiamy klatkę. Mamy tydzień na znalezienie jej DT. Po odłowieniu matki będziemy codziennie sprawdzać czy wychodzą szczeniaki do jedzenia i wyłapywać. Kurde to najtrudniejsza akcja w jakiej brałam udział!!!![/QUOTE] SM przyjedzie z klatka ?
×
×
  • Create New...