Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Nowy bazarek dla Sary - wszystko od 2 zł - zapraszam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228186-Ponad-50-fantów-z-ceną-wywołaczą-2-zł-!!!-Dla-Sary-do-26-06-do-22"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228186-Ponad-50-fantów-z-ceną-wywołaczą-2-zł-!!!-Dla-Sary-do-26-06-do-22 [/URL]
  2. [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6639/dsc01676d.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/2978/dsc01673ui.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/3820/dsc01675k.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/7420/dsc01672hn.jpg[/IMG]
  3. Zdjęcia suni: [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8810/dsc01687rm.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9194/dsc01686x.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/6630/dsc01684v.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4025/dsc01683hl.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/936/dsc01682bm.jpg[/IMG]
  4. wstawię później, niestety w pracy po dniach wolnych nie mogę sie tym zająć
  5. Ja mogę zdjęcie wstawić na forum (bo rozumiem tu jest problem) jeśli prześlecie na maila: [email][email protected][/email]
  6. mogę zrobić bazarek ze "zdjęć" a moja wpłata z bazarku jeszcze nie wpłynęła ?
  7. "podrzucę" Łatka on chyba bardzo podobny do Puszka z podpisu Marinki
  8. więc dług jest ponad 800 zł może to w tytm pierwszym poście i/lub tytule podkreślić 9też kolorem)
  9. i jak trudno o suche oczy wdzięczności dla Nutusi nie ma końca
  10. Mogę zrobić bazarek, wyślijcie rzeczy tzw. e-przesyłka jest taniej, podam na pw adres i nr telefonu (zawiadomienie sms-em zamiast awizo) i deklaruję 20 zł/mies. do końca roku oby nie było tak długiej potrzeby obraczus czy dostałas wróżbę napisz jak będziesz podawała nr konta do wpłaty
  11. (weszłam z Twojego podpisu) oby wytrwali w tym postanowieniu, bo taka huśtawka nastroju w ciągu 3 dni mnie zadziwia
  12. Jak tam podhalaneczka
  13. zapraszam na bazarek dla szczeniaczków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227587-Bluzeczki-w-pr%C4%85%C5%BCki-i-paski-na-szczeniaczki-z-Krakowa-do-10-czerwca-do-godz-22[/url] licytowanie i podrzucanie mile widziane
  14. Czy jest już pomysł jakiemu psiakowi pomóc zgromadzonymi funduszami ?
  15. dziękuję za zaproszenie, będę zaglądać
  16. To wpisz może w pierwszy post potrzeby i wydatki, ile kosztuje hotelik, szczepienia itd
  17. zapraszamy na bazarek, kupowanie i podnoszenie mile widziane. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227427-Ozdoby-ozd%C3%B3bki-i-butki!-dla-Sary-do-6-06-godz-22?[/url]
  18. Zrobiłam banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227148-Mama-z-pięcioma-szczeniakami-wyrzucona-w-lesie-błagamy-o-pomoc?"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/image.php?u=85481&type=sigpic&dateline=1337710081[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...