[quote name='Evelin']Miałam zamiar już dzwonić i sie dowiadywać,czy królik dotarł...Z królikiem było trochę zachodu,bo nocował u Kasi z Mikropsów,Kasia zabrała go do pracy,odebrała Kejsi i docelowo trafił do Salibinki. Super!
Kartkę znalazłam dziś w samochodzie-ale już nawet sama sobie się nie dziwię,że się zapodziała...Pobiłam swój rekord transportowy- bo jednorazowo wiozłam 10 psiaków (małych- 9 interwencyjnych i Puckę od Pipi), królik Freda,świnkę morską i 2 szczurki...
Wszyscy szczęśliwie trafili na miejsce przeznaczenia...
Beka i co bedzie z Sarą?[/QUOTE]
To na prawdę rekord nad rekordy, niech się całej bandzie dobrze wiedzie