Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32059
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. czy sunia jedzie w najbliższą niedzielę
  2. napisałam do Kejsi przewiozłaby bezpłatnie do Krakowa 24 lutego, ale Gru777 ma kogoś na tę niedzielę, więc jak to jużna 100 % wypali podziękuję Kejsi :)
  3. zagladam na zaproszenie, co do finansów chwilkę pomyślę
  4. bazarek ? jeśli ten co ja miałam robić to na razie nie idzie ......rudymnp miała chyba zadzwonić
  5. [quote name='Aldrumka']Kejsi jedzie Warszawa Krakow w niedzielę (z psem/psami i królikiem) - nie wiem czy ma komplet[/QUOTE] a pisałas do Kejsi ?
  6. [quote name='Evelin']Miałam zamiar już dzwonić i sie dowiadywać,czy królik dotarł...Z królikiem było trochę zachodu,bo nocował u Kasi z Mikropsów,Kasia zabrała go do pracy,odebrała Kejsi i docelowo trafił do Salibinki. Super! Kartkę znalazłam dziś w samochodzie-ale już nawet sama sobie się nie dziwię,że się zapodziała...Pobiłam swój rekord transportowy- bo jednorazowo wiozłam 10 psiaków (małych- 9 interwencyjnych i Puckę od Pipi), królik Freda,świnkę morską i 2 szczurki... Wszyscy szczęśliwie trafili na miejsce przeznaczenia... Beka i co bedzie z Sarą?[/QUOTE] To na prawdę rekord nad rekordy, niech się całej bandzie dobrze wiedzie
  7. zaglądam - tak tu cicho
  8. [quote name='malagos']Ale fajna Fraszka :) I bardzo ładnie się nazywa![/QUOTE] to samo pomyślałam :)
  9. [quote name='Ellig']Tosia, dzielna sunia!:) [IMG]http://img803.imageshack.us/img803/8029/sdc17293.jpg[/IMG][/QUOTE] To już inny pies, przepraszam sunia - oczy się smieją
  10. wiem, z watku Pipi, ze za królika nie bierze pieniędzy być może za psiaka tez nie, chyba jeździ niezaleznie od psiaków
  11. Kejsi jedzie Warszawa Krakow w niedzielę (z psem/psami i królikiem) - nie wiem czy ma komplet
  12. na jakie konto Tymon zbiera wsparcie - poprosze na pw
  13. królik będzie transportowany w klatce prawda ? jak długo miałby być w Warszawie ? rozumiem, że od soboty wieczór
  14. wyszło tylko drobne nieporozumienie, bo ja pomyślałam, że kabaja ma fanty od Ciebie rudynpm czy jakos się umówimy w Warszawie na przekazanie fantów (zdjęcia też ewentualnie możesz mi przesłać)
  15. świetnie, że dobrze się czuje suczydło białe
  16. dopiero tu weszłam, jeśli to mowa o fantach to jestem w Warszawie !!! lepiej pisać pw jak się chcesz umawiać
  17. a wychodzi już z budki na Twoje przyjście ?
  18. dobre wieści, tak się cieszę :)
  19. [quote name='paula_t']Byłam dzisiaj w schronisku, po psiaka zgłosił się właściciel :)[/QUOTE] super, że szczęśliwe zakończenie
  20. [quote name='rudynpm']Bywam:) Najczęściej na Bemowie.[/QUOTE] w jakies nieskomplikowane komunikacyjnie miejsce mogłabym podjechać ale po pracy(po 17-tej)
  21. [quote name='mestudio']No tak, dieta weterynaryjna wymagająca konsultacji z weterynarzem za jedyne 80 zł:-)[/QUOTE] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  22. [quote name='rudynpm']Aktualna jak najbardziej. Tylko sporo wyjdzie za przesyłkę.[/QUOTE] może jakiś łańcuszek dobrej wolii daloby sie przekazać - mieszkam w Warszawie
×
×
  • Create New...