-
Posts
32056 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aldrumka
-
[quote name='nubijka7']Dziękujemy za kciuki :) Dom stały potrzebny na już- bo psiak kolejny raz przyzwyczaja się za bardzo, a za jakiś czas będzie musiał opuścić miejsce pobytu :( Reksio nie przepada za osobami, od których czuć alkohol :( za to uwielbia starszych ludzi i kobiety :) Weterynarz nic o wieku nie wspomniał- a wszystko działo się tak szybko- myślimy, że ma ok 4 lat[/QUOTE] ale czy może tam zostać aż do znalezienia DS
-
na ile lat ocenił wet maluszka ?
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
Aldrumka replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
zaglądam jak tam Spajk na koniec roku ? mały plusik ale na styczniowy hotelik brakuje -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']Bardzo dziekuję!!! :) Ehh ale u nas walą tymi cholernymi petardami/... z roku na rok coraz gorzej..[/QUOTE] niedługo będzie koniec kolejnego bazarku bardziej owocnego dziękujemy za fanty wisełce i Ewie Marcie a walą tez coraz wcześniej, bo już o 17-tej nie dało się iść na spacer -
kociaki mają domki :) powodzenia maluszki :)
Aldrumka replied to sylwija's topic in Kotki już w nowych domach
zdjęcia cudne, jeszcze parę ogonków zostało (w tym rudy :)) one pocieszą -
Frycek już znalazł swoje miejce na Ziemi :)!
Aldrumka replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
piękne jest to "znalezisko" Joli -
Pies, który łapał stopa... by ratować przyjaciela!
Aldrumka replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
zapiszę sobie :) -
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
Aldrumka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
i jak wizyta pa -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
witam między świętami :) -
~ Odeszła nagle nasza Cudna MILA - czarno-biała sunia [*]
Aldrumka replied to malagos's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sliczna sunia, jak moja Łatka [*] -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=#006400]Zapraszam na bazarek dla Brutka. Może ktoś potrzebuje kreacji na Sylwestra? [/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237554-Błyskawiczny-sylwestrowo-zimowy-bazar-dla-Brutusa-do-26-grudnia[/url]!!! -
NIEWIDOMY Feliks MA DOM STAŁY ! Dziękujemy za pomoc !
Aldrumka replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
zapisze sobie maluszka -
Hepi - chodzące nieszczęście - już w wymarzonym domu :)
Aldrumka replied to dogses's topic in Już w nowym domu
zapisze sobie, żeby ciągle nie szukać :) -
[quote name='jhet']Witaj aldrumko! :) Jeśli wpłacałaś na konto Psa na Zakręcie, to na pewno wszystko dotarło - jakiś czas temu sprawdzałam z PnZ wpłaty, dawno to było, czy wszystkie deklaracje wpłynęły, ale część postów z forum wtedy poginęła i już nie pamiętam co dokładnie tam pisałam, czyje wpłaty potwierdzałam... Jeśli chcesz mogę poprosić PnZ aby jeszcze raz spojrzeli, czy Twoja wpłata wpłynęła, tylko podaj datę :) I jeszcze raz bardzo ci dziękuję za pomoc! :iloveyou:(aha, pierwsza strona z rozliczeniami już jest nieaktualna, od kiedy Gandalf jest ogłaszany przez PnZ na FB to głównie stamtąd płyną środki na jego utrzymanie, na razie wiem tylko tyle że jest na minusie ponad 2000zł :(). [/QUOTE] Tak bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty (przelew z 27 maja) i to nie chodzi o moje obawy, tylko o przejrzystość działania. Pieniądze z bazarku wpłynęly na moje konto i żeby zamknąć - rozliczyc bazarek musi być widac gdzie trafiły i zostały rozliczone
-
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Aldrumka replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
czy dobrze zrozumiałam, że Ania jeździła 2 razy ? -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Aldrumka replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
ufff, dziewczyny ile wysiłku - jakie wielkie macie serca :calus: -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Aldrumka replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
czekamy z niepokojem i nadzieją -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
pierwszy bazarek zrobiony, zapraszam także do podrzucania :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237310-Szybki-bazarro-nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-Brutusa-do-16-XII"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/237310-Szybki-bazarro-nowe-książki-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-Brutusa-do-16-XII[/URL] -
BEN - pies, który nigdy nie miał prawdziwego domu. MA DOM :)
Aldrumka replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
dołączę do trzymających kciuki -
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Aldrumka replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
dziś Reksio w Metrze -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Po co oferowac DT bez uzgodniania z rodziną ???????? [quote name='3 x']skąd dokąd dokładnie mają trafić rzeczy ? z ursynowa - gdzie? i jaka jest ta paczka wielkościowo? jedna osoba da radę komunikacja miejską ją przetransportować?[/QUOTE] dzięki za chęć pomocy, ale damy radę chodziło tylko o to by zas oszczędzić paczka z Ursynowa na Powiśle :) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Ewa Marta, czeka na kontakt, moze podwiesc rzeczy do stacji metra ale Gusia nie moze takiej wielkiej paki zostawic na portierni....[/QUOTE] [quote name='Wisełka']Jaka jest?? Może uda się zostawić w Centrum W-wy... zależy od gabarytów..........[/QUOTE] Przepraszam nie było mnie, do Ewy Marty nie dzwoniłam, bo uznałam, ze niedziela i tak bardzo nie spieszy się . Mam wrażenie, ze teraz juz Was nie będzie na dogo i nie da sie szybko umówić się z Gusia nawet jesli ma dyżur popołudniowy. Jedyna możliwość, żeby wystawić bazarek w miarę szybko to żebym ja spotkała się z Ewą Martą w Metrze (jaka stacja ?), ale mogę dopiero ok. 18-tej; jutro zadzwonię. to może być też innego dnia ale jutro jeszcze mam aparat a potem dopiero w piątek. -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wisełka']Coś się znajdzie bankowo ;)[/QUOTE] a właśnie napisałam pw :) mamy już przetarta drogę fantów :) , bo z Bonsai jakoś się nie udało -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
Aldrumka replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
spokojnie czekamy, jesli fanty komus obiecane to nie ma sprawy zaraz przypomnę się Wisełce :) obraczus87 jakoś się zgramy jasna sprawa