Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32056
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. [quote name='nubijka7']Dziękujemy za kciuki :) Dom stały potrzebny na już- bo psiak kolejny raz przyzwyczaja się za bardzo, a za jakiś czas będzie musiał opuścić miejsce pobytu :( Reksio nie przepada za osobami, od których czuć alkohol :( za to uwielbia starszych ludzi i kobiety :) Weterynarz nic o wieku nie wspomniał- a wszystko działo się tak szybko- myślimy, że ma ok 4 lat[/QUOTE] ale czy może tam zostać aż do znalezienia DS
  2. na ile lat ocenił wet maluszka ?
  3. zaglądam jak tam Spajk na koniec roku ? mały plusik ale na styczniowy hotelik brakuje
  4. [quote name='obraczus87']Bardzo dziekuję!!! :) Ehh ale u nas walą tymi cholernymi petardami/... z roku na rok coraz gorzej..[/QUOTE] niedługo będzie koniec kolejnego bazarku bardziej owocnego dziękujemy za fanty wisełce i Ewie Marcie a walą tez coraz wcześniej, bo już o 17-tej nie dało się iść na spacer
  5. wspaniałe psiaki, a Właściciele jeszcze lepsi wszystkiego najlepszego na AD 2013
  6. zdjęcia cudne, jeszcze parę ogonków zostało (w tym rudy :)) one pocieszą
  7. piękne jest to "znalezisko" Joli
  8. [B][COLOR=#006400]Zapraszam na bazarek dla Brutka. Może ktoś potrzebuje kreacji na Sylwestra? [/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237554-Błyskawiczny-sylwestrowo-zimowy-bazar-dla-Brutusa-do-26-grudnia[/url]!!!
  9. zapisze sobie, żeby ciągle nie szukać :)
  10. [quote name='jhet']Witaj aldrumko! :) Jeśli wpłacałaś na konto Psa na Zakręcie, to na pewno wszystko dotarło - jakiś czas temu sprawdzałam z PnZ wpłaty, dawno to było, czy wszystkie deklaracje wpłynęły, ale część postów z forum wtedy poginęła i już nie pamiętam co dokładnie tam pisałam, czyje wpłaty potwierdzałam... Jeśli chcesz mogę poprosić PnZ aby jeszcze raz spojrzeli, czy Twoja wpłata wpłynęła, tylko podaj datę :) I jeszcze raz bardzo ci dziękuję za pomoc! :iloveyou:(aha, pierwsza strona z rozliczeniami już jest nieaktualna, od kiedy Gandalf jest ogłaszany przez PnZ na FB to głównie stamtąd płyną środki na jego utrzymanie, na razie wiem tylko tyle że jest na minusie ponad 2000zł :(). [/QUOTE] Tak bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty (przelew z 27 maja) i to nie chodzi o moje obawy, tylko o przejrzystość działania. Pieniądze z bazarku wpłynęly na moje konto i żeby zamknąć - rozliczyc bazarek musi być widac gdzie trafiły i zostały rozliczone
  11. czy dobrze zrozumiałam, że Ania jeździła 2 razy ?
  12. ufff, dziewczyny ile wysiłku - jakie wielkie macie serca :calus:
  13. czekamy z niepokojem i nadzieją
  14. pierwszy bazarek zrobiony, zapraszam także do podrzucania :) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237310-Szybki-bazarro-nowe-ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-Brutusa-do-16-XII"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/237310-Szybki-bazarro-nowe-książki-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-Brutusa-do-16-XII[/URL]
  15. dołączę do trzymających kciuki
  16. Po co oferowac DT bez uzgodniania z rodziną ???????? [quote name='3 x']skąd dokąd dokładnie mają trafić rzeczy ? z ursynowa - gdzie? i jaka jest ta paczka wielkościowo? jedna osoba da radę komunikacja miejską ją przetransportować?[/QUOTE] dzięki za chęć pomocy, ale damy radę chodziło tylko o to by zas oszczędzić paczka z Ursynowa na Powiśle :)
  17. [quote name='Ellig']Ewa Marta, czeka na kontakt, moze podwiesc rzeczy do stacji metra ale Gusia nie moze takiej wielkiej paki zostawic na portierni....[/QUOTE] [quote name='Wisełka']Jaka jest?? Może uda się zostawić w Centrum W-wy... zależy od gabarytów..........[/QUOTE] Przepraszam nie było mnie, do Ewy Marty nie dzwoniłam, bo uznałam, ze niedziela i tak bardzo nie spieszy się . Mam wrażenie, ze teraz juz Was nie będzie na dogo i nie da sie szybko umówić się z Gusia nawet jesli ma dyżur popołudniowy. Jedyna możliwość, żeby wystawić bazarek w miarę szybko to żebym ja spotkała się z Ewą Martą w Metrze (jaka stacja ?), ale mogę dopiero ok. 18-tej; jutro zadzwonię. to może być też innego dnia ale jutro jeszcze mam aparat a potem dopiero w piątek.
  18. [quote name='Wisełka']Coś się znajdzie bankowo ;)[/QUOTE] a właśnie napisałam pw :) mamy już przetarta drogę fantów :) , bo z Bonsai jakoś się nie udało
  19. spokojnie czekamy, jesli fanty komus obiecane to nie ma sprawy zaraz przypomnę się Wisełce :) obraczus87 jakoś się zgramy jasna sprawa
×
×
  • Create New...