Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32058
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. [quote name='wojtek1911']Jak tam finanse Harrego? Fajna psina, stworzyłem sobie konto ze względu na niego :lol: ...[/QUOTE] witamy nowego dogomaniaka na forum
  2. [quote name='Justyna Lipicka']on młody jest, kopiuje z facebook'a, dziewczyny nazwały go Ozi: "Najświeższe wiadomości o łysolku OZI-m Nie znamy jego przeszłości, jakiś sku.wiel przywiązał go pod Biedronką w Jedliczu i zostawił na pastwę losu. Ozi okazał się jednak młodym pieskiem, wet daje mu 2-3 lata, przez tą chorobę tak bidulek marnie wygląda. Ma bakteryjne zapalenie skóry, dostaje zastrzyki, jednak potrzebuje troskliwej opieki, żeby się z tego wylizać. Toleruje koty i psy, wypuszczony w jednym pomieszczeniu z dwoma kotami nie zwracał na nie uwagi, bez problemu dogaduje się z drugim samcem, towarzyszem niedoli, którego znał już z widzenia. Biegały sobie razem wesoło, zero agresji. Jeżeli zachowa się odpowiedni dystans i nie podchodzi za blisko jest wszystko w porządku, merda zamaszyście swoim długim ogonkiem, chętnie i delikatnie bierze smaczki z ręki i szczekaniem domaga się więcej. Jak tylko podejdzie się bliżej i próbuje go przytrzymać cały się trzęsie, podkula ogonek, boi się bardzo...Potrzebuje czasu, żeby zaufać człowiekowi. "[/QUOTE] a ten drugi to maluszek (wzrostem) czy taki średniak ? a już widzę ewu pisze, że średni
  3. czy Reksio pojechał ?
  4. chyba z potwierdzeniem wścieklizny nie powinno być kłopotu, mam wrażenie , że wet powinien mieć te szczepienia spisane w "książce"
  5. a Isadora to sie umie ustawić :) a czy wszystkie się zgodziły na udostępnienie wizerunku :evil_lol:
  6. i całe szczęście, że jest to 5 i 6 , bo strach byłoby się pokazać :)
  7. Jak sabat czarownic to może poznam z daleka :) wpadnę po 16-tej
  8. świetnie, że jej zastrzyki pomogły - super psica
  9. biało i spokojnie, wąchamy, wąchamy :)
  10. [quote name='rudynpm']Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z Bytomia. Poprosiła o jeszcze kilka dni, zeby dokładnie przemysleć chęć adopcji Harrego. Trochę sie podłamałam.[/QUOTE] tak to dziwne, ale nie chce teraz wizyty pa ?
  11. [quote name='Maciek777']To ja już powoli zaczynam się cieszyć:D[/QUOTE] tak bardzo bym chciała, żeby radość była wielka
  12. [quote name='obraczus87']Piękny :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] oj piękny, oby wkrótce w domku
  13. [quote name='Mazowszanka']Ja się chętnie przyłączę :) Jak już będziesz umówiona to wyślij esemesa o której to podjadę :) Mam dla Ryjonka słoiki. Suczka bardzo ładna, szczeniaczek też :) W takie mrozy rodzić byle gdzie, to straszne ! Dobrze, że ją złapali. Masz wyjątkową gminę, malagos. a moje fanty tez mogłabys wziąć ze sobą ? mogłabym byc tym nieznajomym :)
  14. [quote name='rudynpm']Aldrumko, bardzo miło, że zajrzałaś do Harrego. Mam nadzieję, że nie jednorazowo:)[/QUOTE] weszłam z Twojego podpisu na wątku Mony, jutro przeczytam więcej, będę zagladać czy mogę to zdjęcie wstawić na bazarek ze śmiesznymi zdjęciami (na mój koszt oczywiscie) o ile się nie skończył ?
  15. [quote name='rudynpm'][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/5640/dsc00110vk.jpg[/IMG] ;)[/QUOTE] cudne zdjęcie
  16. [quote name='Maciek777']Niemożliwe żeby obydwa domy odpadły:roll:[/QUOTE] miejmy nadzieję
  17. [quote name='nubijka7']Trzymać do 15 stycznia- wtedy psiak wyruszy do swojej nowej pańci :) (zwierzolubna, zakochana w Reksiu od początku- ciocia wolontariuszki ;)[/QUOTE] wspaniale :multi:
  18. i w moim typie :) późno tu trafiłam, a tyle tu dobrych dusz :)
  19. kolejna nadzieja - kciuki w robocie
  20. ooooo to trzymam kciuki za milusia
  21. piękne psisko; już się troche uspokoił czy niszczy ?
  22. [quote name='PACZEK']Masz rację nie jest podlinkowany bo ja nie potrafię go tak wkleić aby był:oops::oops::oops: Dlatego mam nadzieję że inni go pobiorą razem z linkiem.[/QUOTE] Spróbuj w edycji sygnatury zaznaczyć obrazek i nacisąć taki obrazek globusa ten bez czerwonego iksa i jak Ci się wyświetli okienko wkleić tam link do wątku Reksia i zatwierdzić.
  23. zajrzałam do ślicznotki to podrzucę
×
×
  • Create New...