Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. napisz proszę ile, Ci co wpłacali i moderatorzy muszą wiedzieć, że wszystko a najlepiej na wątku bazarkowym [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225737-Zakończony!-większe-ciuszki-biżutki-i-skorupki-dla-Sary-z-martwicą-do1-05-godz-22[/url]
  2. zaglądam z wątku pszczyńskich szczeniaków, które są już w domach :) postaram się sklecić bazarek - inaczej pomóc nie mogę
  3. [quote name='Rudzia-Bianca']Jak wygląda sytuacja finansowa szczeniakó , czy wszystkie długi są już spłacone ? Jest jeszcze nierozliczony bazarek z fantów od adkoci ...czekamy na dwie wpłaty ale chyba się nie doczekamy więc mariusz pp rozliczy na razie bazarek bez tych wpłat . Tylko dla kogo kasa ?[/QUOTE] może po uzyskaniu zgody na wątku bazarkowym przekazać na szczeniaki wklejone tu przez marta-t
  4. fajny rudzielczyk (a wątek Brinki przy okazji podrzucę)
  5. [quote name='mimiś']Aldrumko ,wyczyść skrzynkę ;)[/QUOTE] a tu mnie znalazłaś :) już wyczyszczona ;)
  6. Piękne psisko czy on reaguje agresywnie na dotyk gdy nie widzi dotykającego ? czy wiadomo jak do kotów?
  7. [quote name='cisowianka']Ładnie wygląda w tych klimatach wiosennych.[/QUOTE] zawsze wygląda ładnie :D a to malutkie rude jak się nazywa ?
  8. widać, że łapeczkę podnosi, ale ogólnie kondycja ok ?
  9. miejmy nadzieję, że szybko się przyzwyczai do nowego miejsca i dojdzie do siebie, a jak jest teraz co lekarz mówi ? martwica całkiem ustąpiła ?
  10. Czy sunia już w hoteliku ? jak zniosła zmianę i podróż ? anouk92 nawet w biegu zrób prosze podsumowanie wydatków w pierwszym poście, na pierwszy rzut oka powinny być widoczne potrzeby: takie wpłaty ..., takie wydatki ... i w sumie pewnie mniej niz zero :)
  11. odwiedzam pięknego Arona z nadzieją, że zdrowieje
  12. poprosze o numer konta dla Foczki mam parę groszy z bazarku; mala_czarna już kilka razy pisałam pw, ale zawsze ł (mała_czarna, mała-czarna) tamte dziewczyny nie protestowały a ja ciągle czekam :0 stąd to opóźnienie ; i jeszcze pytanie o serwetki czy umawiamy się czy przesyłka czy tak jak poprzednio ????????
  13. Zaglądam do Brinki :)
  14. nowy tajemny bazarek dla Arona [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226650-Karta-prawd%C4%99-Ci-powie-wr%C3%B3%C5%BCka-Bercia-dla-Arona-do-20-maja?[/url]
×
×
  • Create New...