Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. super wieści, nie sądziłam, że Aron może calkiem wyzdrowieć
  2. oby było jej tam dobrze, czekamy na dalsze domki :)
  3. [quote name='sylwija']najprawdopodobniej jutro jedna dziewczynka, Nutka, zamieszka w Warszawie[/QUOTE] świetnie, a jak ładnie ją nazwałaś :)
  4. zapraszamy na kolejny bazarek dla Brutusa [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232493-Z-ko%C5%82nierzykami-i-bez-zajrzyj-prosz%C4%99-czeka-pies-dla-Brutusa-do-8-pa%C5%BAdziernika[/url]
  5. [quote name='Penny']Zrobiłam wspólne ogłoszenie maluchom na tablicy.pl: [URL]http://tablica.pl/oferta/kociaki-szukaja-kochajacych-domow-ID1ypo1.html[/URL] Na razie było 27 wejść i jedno pobranie numeru telefonu.[/QUOTE] trzymamy kciuki oby czarnulki szybko znalazły swoje domki
  6. ja dam 20 zł w tym 10 zł bazarku dla szczeniaczków, które już nie potrzebują
  7. czekamy na dobre wieści
  8. poproszę nr konta to wpłacę odrobinę
  9. [quote name='obraczus87']Mam troszkę biżuterii na bazarek. Jeśli ktoś miałby czas i ochotę na zrobienie bazarku to mogę wysłać tą biżuterię.[/QUOTE] a może jakoś dałoby się spotkać w Warszawie
  10. Dobrze, że zdrowieje :multi: ale ...... co będzie z przyczepą :(
  11. śliczny psiaczek - juz go widzialam na stronie znajdek, a teraz taki kłopot - oby poprawa nastąpiła szybko
  12. zaglądam to podrzucę - o bazarku myślę
  13. też zaglądam, ale domyślam się, że wieści nie bedzie do końca sezonu
  14. [quote name='LILUtosi']Potwierdzam. ;-) Prosze nie zapomnieć odliczyć.[/QUOTE] o widzę, ze czuwasz - dziękuję wczoraj wysłałam - przepraszam za urlopową zwłokę
  15. poproszę o numer konta do przekazania utargu z bazarku
  16. Z kolejnego bazarku dla Brutuska uzbierało się 107 zł, przelałam jednak kwotę pomniejszoną o 51 zł tj. o koszty zakupów i przesyłki LILUTosi, która zrobiła zakupy na bazarku i sama zaproponowała, aby pieniądze nie krążyły i żeby je rozliczyć przy opłatach hotelikowych
  17. to ja po krótkim urlopie sprawdzam co i jak
  18. [quote name='mestudio']A Brina dalej sobie poleguje pod roślinkami, bardzo dokuczają jej upały, większość doby śpi. Nie chce jeść suchej karmy i trzeba jej gotować. Możliwe, że to ze względu na upały. Tylko podziwiać, dzięki za wieści
  19. zapraszam do pomocy w spłacie długu poprzez zabawę bazarkową [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230093-Szybki-bazarek-puzzlowy-dla-Ambry-do-5-sierpnia[/url]!
  20. zapraszamy na kolejny bazarek dla przystojniaka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229710-Bazarzysko-na-du%C5%BCe-psisko-dla-Brutusa-do-10-sierpnia-do-22-00[/url] proszę o podnoszenie, bo mam rzadziej dostęp do internetu
×
×
  • Create New...