zapraszamy na kolejny bazarek dla Brutusa
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232493-Z-ko%C5%82nierzykami-i-bez-zajrzyj-prosz%C4%99-czeka-pies-dla-Brutusa-do-8-pa%C5%BAdziernika[/url]
[quote name='Penny']Zrobiłam wspólne ogłoszenie maluchom na tablicy.pl: [URL]http://tablica.pl/oferta/kociaki-szukaja-kochajacych-domow-ID1ypo1.html[/URL]
Na razie było 27 wejść i jedno pobranie numeru telefonu.[/QUOTE]
trzymamy kciuki oby czarnulki szybko znalazły swoje domki
[quote name='obraczus87']Mam troszkę biżuterii na bazarek. Jeśli ktoś miałby czas i ochotę na zrobienie bazarku to mogę wysłać tą biżuterię.[/QUOTE]
a może jakoś dałoby się spotkać w Warszawie
[quote name='LILUtosi']Potwierdzam. ;-) Prosze nie zapomnieć odliczyć.[/QUOTE]
o widzę, ze czuwasz - dziękuję
wczoraj wysłałam - przepraszam za urlopową zwłokę
Z kolejnego bazarku dla Brutuska uzbierało się 107 zł, przelałam jednak kwotę pomniejszoną o 51 zł tj. o koszty zakupów i przesyłki LILUTosi, która zrobiła zakupy na bazarku i sama zaproponowała, aby pieniądze nie krążyły i żeby je rozliczyć przy opłatach hotelikowych
[quote name='mestudio']A Brina dalej sobie poleguje pod roślinkami, bardzo dokuczają jej upały, większość doby śpi. Nie chce jeść suchej karmy i trzeba jej gotować. Możliwe, że to ze względu na upały.
Tylko podziwiać, dzięki za wieści
zapraszam do pomocy w spłacie długu poprzez zabawę bazarkową
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230093-Szybki-bazarek-puzzlowy-dla-Ambry-do-5-sierpnia[/url]!
zapraszamy na kolejny bazarek dla przystojniaka
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229710-Bazarzysko-na-du%C5%BCe-psisko-dla-Brutusa-do-10-sierpnia-do-22-00[/url]
proszę o podnoszenie, bo mam rzadziej dostęp do internetu