Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32055
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. poprosze o numer konta coś tak wpłacę
  2. [quote name='Cassi_']paczka dla Zombisia jest w drodze :rolleyes: przepraszam, że dopiero dziś ale wcześniej nie dałam rady[/QUOTE] w porządku - aparat wróci do domu w poniedziałek rano ;)
  3. [quote name='Dogo07']To ma być domowy DT ? Czy może być kojec ? I czy dt ma się zajmować czynnie rehabilitacją ? Wozić gdzieś sunie na zabiegi czy coś takiego ?[/QUOTE] przerzucam pytania na kolejną stronę,żeby nie umknęły bo może tu jakaś nadzieja
  4. [quote name='pati851']Jestem na zaproszenie. Dziewczyny mogę pomóc, mam dobrego lekarza w Radomiu.[/QUOTE] tu pati851 proponuje pomoc medyczną może warto skorzystać, bo czy a operacjąmożna czekać ?
  5. Podaję adres na pw, adres mailowy można odczytać po kliknięciu nicku i wybraniu odpowiedniej opcji (przepraszam jeśli pisze oczywistość)
  6. [quote name='Cassi_']pewnie :) a może być w poniedziałek? bo cały weekend pracuję więc nie dam rady. A rzeczy przesłać Wisełce?[/QUOTE] każda z nas jest zajęta więc bazarek będzie jak damy radę - potrzeby i tak niestety wcześniej nie znikną
  7. [quote name='Cassi_']ja mogłabym przekazać jakieś fanty na bazarek dla maluszka jeśli ktoś by robił[/QUOTE] Będę robiła bazarek za jakiś czas Wisełka zbiera fanty; czy przysłała byś zdjęcia ?
  8. [quote name='Wisełka']Jak to pytanie do mnie odnośnie fantów jakiś na bazarek, to byłyby fanty - nic wirtualnego :razz:[/QUOTE] To mogłabym zrobić ale nie od razu. Napiszę pw.
  9. przyłączam się do prosby o rozliczebnnie, bo chciałąbym zakończyć bazarek; wkrótce będę rozliczać kolejne
  10. poprosę o numer konta, drobne grosze z bazarku przeleję
  11. przyszłam wstawić fotki, ale już Fruzia na mnie zerka "wstawiona" :)
  12. [quote name='patrycja100']Na razie nic nowego ale mam nadzieje ze do przyszłego miesiąca coś się wyklaruje. Jak znajdziecie jakieś linki z dt to prosze podrzuccie. Mam nowe fotki Fruzi, mógłby je ktos wstawic na jej portal? Poprosic Aldrumkę?[/QUOTE] Nie było mnie kilka dni, fotki dostałam, wkrótce wstawię
  13. zapraszam na bazarek dla Arona - podnoszenie mile widziane także [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228371-Super-butki-i-inne-n%C3%B3wki-dla-Arona-do-26-06-do-22-00[/url]
  14. Jest bazarek dla Brutka, zapraszam także do podnoszenia :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228267-Ciuszki-paski-i-poduszki-dla-pieknego-Brutka-do-28-06-do-22-00[/url]
  15. pies cudny, tylko te wakacje tuż tuż
  16. oby było więcej niż 10 zł jak z ostatniego (wkrótce przeleję)
  17. [quote name='mestudio']Nieprawda, wyadoptowaliśmy pakiet Tobi i Kiko, a teraz naciągamy Was na kasę. Dziś musiałam córce się przyznać do pogryzionych butów, niestety w sumie w ciągu tygodnia 4 pary jej butów poszły, dziewczynie pozostały tylko tenisówki. Miałam cudowną awanturę. Kiko wie, że źle zrobiła, na werandzie stoją moje buty i TZ-a nadal i nie rusza, nie wiem co poczuła do butów młodej. Coś musiało jej nie pasować. Teraz leżą też te pogryzione i nie sięga po nie.[/QUOTE] A jaką to Panienka ma stopkę - może jakieś odszkodowanie by się znalazło - jedno już u mnie czeka (za Tasmana)
×
×
  • Create New...