[quote name='mestudio']Nieprawda, wyadoptowaliśmy pakiet Tobi i Kiko, a teraz naciągamy Was na kasę.
Dziś musiałam córce się przyznać do pogryzionych butów, niestety w sumie w ciągu tygodnia 4 pary jej butów poszły, dziewczynie pozostały tylko tenisówki. Miałam cudowną awanturę.
Kiko wie, że źle zrobiła, na werandzie stoją moje buty i TZ-a nadal i nie rusza, nie wiem co poczuła do butów młodej. Coś musiało jej nie pasować. Teraz leżą też te pogryzione i nie sięga po nie.[/QUOTE]
A jaką to Panienka ma stopkę - może jakieś odszkodowanie by się znalazło - jedno już u mnie czeka (za Tasmana)