Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. pomyliłam się figu jeździ na trasie Warszawa - Katowice (już edytowałam) chodziło mi przecież o szczeniora to pisze do Kejsi (jeżeli jeździ co 2 tygodnie to byłaby już następna niedziela :) i jeszcze do pauli_t czy przewiozłaby Kraków - Wieliczka lub może kogoś zna kto mógłby to zrobić więc jak robic badania to chyba jak najszybciej :)
  2. cudna trójka, czy Wiktor jest już większy od Arona ?
  3. odpowiem tutaj nie na pw myślę, że Kejsi przewiezie sunię nieodpłatnie Warszawa - Kraków, ale wymaga to zorganizowania transportu Sulejówek-Warszawa oraz Kraków - Wieliczka; w Krakowie niestety późno bo godz. 22-23. Kejsi nie może jej przetrzymać przez noc Kto faktycznie ma kontakt z bezpośrednimi opiekunami suni ? ty Gru777? bo tu na wątku taka cisza póki nie ustalimy jak z dojazdem do Warszawy - wyjazd najprawdopodobniej w niedzielne popołudnie - nie będę zawracać głowy Kejsi Warszawa - KATOWICE bezpłatnie wozi [COLOR=#ff0000]figu[/COLOR] w podpisie ma nr telefonu, na dogo rzadko bywa
  4. :buzi:przyłączam się do życzeń, szkoda, że dręczą ich choróbska; zdrowia i pogody ducha :buzi:
  5. Znalazłam bazarek, na którym dziuniek pisze, że może uszyć na wymiar, bo tam same małe były wystawione. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239571-P%C5%82aszczyki-dla-piesk%C3%B3w-od-Misia-K%C5%82%C4%99buszka-bazarek-do-18-lutego-2013-roku[/url] Można na to przeznaczyć dochód z mojego bazarku, a jeśli będzie trzeba to dołożę. Więc może porozumcie się w sprawie wymiarów.
  6. [quote name='sylwija']dziękuję w imieniu Tymona :) i też zapraszam Tymon czuje się nieźle, ma dużo energii, bardzo chętnie na spacer chce chodzić, ale zimno.. może warto byłoby kupić mu jakąś derkę? - [URL]http://animalia.pl/szukaj.php?szukaj=derka&z=2&firma=&tylko=&sw=&o=0&c_o=&c_d=[/URL] tu są jakieś.. [/QUOTE] Może ma bazarkach poszukać... Jak duża musi być?
  7. [B][COLOR=#4b0082][SIZE=4][FONT=century gothic]Zapraszam na bazarek dla Tymona: [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240333-Biżuteria-i-strzelanki-oraz-książki-i-filmy-na-Tymona-do-6-03[/url]
  8. [quote name='mestudio']Nowy dom 160 m2, mercedesa klasy A i wczasów na Hawajach. TZmestudio[/QUOTE] ooo :-D :-D :-D
  9. śliczny czarnulek - no to kolejnemu uratowaliście życie :)
  10. świetne, świetne wieści
  11. super sunia :)
  12. właśnie wczoraj myślałam, że nikt do Jordanka nie zagląda, a tu prosze jaki ruch i ... przeżycia
  13. zapraszamy na bazarek może parę groszy na ten dług będzie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240202-Z-brylantami-lub-dziurami-d%C5%BCinsy-i-inne-dla-Frodo-do-2-marca[/url]
  14. [quote name='Zosia123']Dziękujemy!!! :) Przelałaś na konto fundacyjne? Jeśli tak to niestety troszkę poczekamy na potwierdzenie.[/QUOTE] no tak, bo deklaracje też zbierasz na tamto konto, gdybym wczesniej przeczytała ostatnie posty to bym Cię zapytała, ale niestety ....
  15. Nie warto, ale .. chciało bysię, zeby decyzja nawet negatywna była przekazana
  16. przelałam pieniądze z bazarku jak dotrą proszę o potwierdzenie na watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239092-ZAKOŃCZONY-Trochę-tego-i-owego-dla-Zefirka-do-6-lutego-22-00[/URL]
  17. jeszcze bez decyzji
  18. ale rozumiem, że transport zapewniony, więc podziękuję kejsi
  19. oj, oj - czekamy na decyzję
  20. czy sunia dzisiaj pojechała ?
  21. no to trzymamy kciuki za domek dla maluszka
×
×
  • Create New...