Znalazłam bazarek, na którym dziuniek pisze, że może uszyć na wymiar, bo tam same małe były wystawione.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239571-P%C5%82aszczyki-dla-piesk%C3%B3w-od-Misia-K%C5%82%C4%99buszka-bazarek-do-18-lutego-2013-roku[/url]
Można na to przeznaczyć dochód z mojego bazarku, a jeśli będzie trzeba to dołożę. Więc może porozumcie się w sprawie wymiarów.