Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. dołączę do trzymających kciuki
  2. Po co oferowac DT bez uzgodniania z rodziną ???????? [quote name='3 x']skąd dokąd dokładnie mają trafić rzeczy ? z ursynowa - gdzie? i jaka jest ta paczka wielkościowo? jedna osoba da radę komunikacja miejską ją przetransportować?[/QUOTE] dzięki za chęć pomocy, ale damy radę chodziło tylko o to by zas oszczędzić paczka z Ursynowa na Powiśle :)
  3. [quote name='Ellig']Ewa Marta, czeka na kontakt, moze podwiesc rzeczy do stacji metra ale Gusia nie moze takiej wielkiej paki zostawic na portierni....[/QUOTE] [quote name='Wisełka']Jaka jest?? Może uda się zostawić w Centrum W-wy... zależy od gabarytów..........[/QUOTE] Przepraszam nie było mnie, do Ewy Marty nie dzwoniłam, bo uznałam, ze niedziela i tak bardzo nie spieszy się . Mam wrażenie, ze teraz juz Was nie będzie na dogo i nie da sie szybko umówić się z Gusia nawet jesli ma dyżur popołudniowy. Jedyna możliwość, żeby wystawić bazarek w miarę szybko to żebym ja spotkała się z Ewą Martą w Metrze (jaka stacja ?), ale mogę dopiero ok. 18-tej; jutro zadzwonię. to może być też innego dnia ale jutro jeszcze mam aparat a potem dopiero w piątek.
  4. [quote name='Wisełka']Coś się znajdzie bankowo ;)[/QUOTE] a właśnie napisałam pw :) mamy już przetarta drogę fantów :) , bo z Bonsai jakoś się nie udało
  5. spokojnie czekamy, jesli fanty komus obiecane to nie ma sprawy zaraz przypomnę się Wisełce :) obraczus87 jakoś się zgramy jasna sprawa
  6. [quote name='Aldrumka']mogę zrobić bazarek ; prześlij zdjęcia i opisy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tylko co z fantami - czy jesteś z Warszawy ? widziałam, że pojawiła się Wisełka, która we wrześniu ponownie oferowała fanty dla Brutka (tylko wtedy miałam ich nadmiar) może coś dolozy[/QUOTE] [quote name='Ellig']Przelew zrobiony, kciuki zaciśnięte:)[/QUOTE] Ellig, może bazarek jeszcze zrobić, bo na karmę tez się przyda jeśli wypali DT, podaj link do tego bazarku, z którego fanty zostały, można przekleić... Kciuki trzymamy :)
  7. witaj jhet ja poprosz eo potwierdzenie wpłaty z wiosennego bazarku, zebym mogła uznać go za rozliczony odszukam i podam datę wplaty
  8. [quote name='Ellig']Twoje zdrowie jest najważniejsze. zostalo niewiele rzeczy z mojego bazarku, jezeli ktos moglby z nich zrobic kolejny bazarek to moge je przekazac, zdjecia i opisy mam gotowe, niestety nie moge zając sie wysylka i teraz kolejnym bazarkiem, przepraszam.[/QUOTE] mogę zrobić bazarek ; prześlij zdjęcia i opisy [email][email protected][/email] tylko co z fantami - czy jesteś z Warszawy ? widziałam, że pojawiła się Wisełka, która we wrześniu ponownie oferowała fanty dla Brutka (tylko wtedy miałam ich nadmiar) może coś dolozy
  9. Proszę o numer konta LILUtosi to wpłacę utarg z bazarku.
  10. nawet chyba przytyła, tylko czy Państwo długom wytrzymaja ściąganie pocieli :) !!
  11. [quote name='Ladymonia0610']Zbieram pieniądze za psa...zeby mieć Święta...Wejdz i zobacz...Poczytaj[/QUOTE] gdzie wejść ???
  12. [quote name='sylwija'][B]'jest dobrze'[/B] - i się człowiekowi łezka w oku kręci ;)[/QUOTE] oj tak, tak
  13. miło mi :) a "gospodyni" pisze na innych wątkach a tego unika chyba, to zniechęca
  14. sunieczkamsliczna na pewno domek szybko znajdzie :)
  15. bazarek na Ambrę zakończony utarg przeleje na konto LILUTosi ok. ?
  16. troszkę maluszek się zasiedział, może przy kolejnym ogłoszeniu bedzie większy odzew :)
  17. wszyscy czekamy na te fotki i słowo relacji z nowego domku
  18. To gratulacje do suni uśmiechnęło się szczęście, ogłoszenia o szczeniaczkach koniecznie
  19. kilka dni nie zaglądałam a tu takie wieści, kciuki trzymamy więc do niedzieli przynajmniej
  20. trzymamy kciuki i czekamy na wieści - wspaniale,ze domek dla suni już jest
  21. [quote name='paula_t']Czy ktoś mógłby wyróżnić chociaż na jednym portalu chłopakowi ogłoszenie, np. na gumtree? U mnie pustki w portfelu niestety:oops: Jedyne co mogę robić to po prostu dalej go cały czas ogłaszać gdzie popadnie.[/QUOTE] a ile kosztuje wyróznienie
  22. coś się ruszyło trzymamy kciuki taki piekny Brutek i bernardyny, och to by było
  23. Ja czekam na odzew Bonsai, bo miala po 11 listopada miec komplet fantów i bazarek wystawię
  24. Bazarek na dług Ambry: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235368-Afera-Amber-Gold-z-kurami!-Książki-i-różności-kup-by-zniwelować-dług!-do-24-11[/url] Zapraszam!
×
×
  • Create New...