Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. to dopiero był długi tymczas, też na pewno milusi :)
  2. coś dziwny ten serwis adopcyjny Vivaldi Paris elegancja Francja :evil_lol:
  3. Ej dziewczyny po co sobie robicie przykrości, mam wrażenie, że suni w tej stajni nie jest źle, bo inne by tu były wiadomości; Gru777 skoro widujesz psinkę to napisz cos o niej; dobrze byłoby wiedzieć jaka jest czy transport pociagiem przez kogoś obcego wchodzi w grę itp. Czekanie na darmowy transport nie jest karygodne; zbieg okoliczności - nie wiemy dlaczego kejsi nie zagląda na dogo - może zajrzy zanim przyjedzie do Warszawy ale pewnie można juz szukać innej mozliwości
  4. czy ten nowotwór jest pewny, zdiagnozowany ? przeczytałam na forum rotków, że prawdopodobnie w sobotę jedzie do DT
  5. [quote name='Julia84']Ja również deklaruję 20 zł stałej[/QUOTE] ok. dopisuję [INDENT]uaktualnienie deklaracje: maja7 20 zł cancer43 20 zł monika83 20 zł przez 6 miesięcy Poker 20 zł przez 6 miesięcy mdk8 10 zł wojtek1911 30 zł Julia84 20 zł łącznie jest [COLOR=#0000ff][B]140 z[/B]ł[/COLOR] na miesiąc oraz jednorazowo terra [B][COLOR=#008000]20 zł[/COLOR][/B][/INDENT]
  6. zadzwoni, albo raczej nie zadzwoni.......
  7. uaktualnienie deklaracje: maja7 20 zł czy stała ? cancer43 20 zł monika83 20 zł przez 6 miesięcy Poker 20 zł przez 6 miesięcy mdk8 10 zł wojtek1911 30 zł łącznie jest [COLOR=#0000ff][B]120 z[/B]ł[/COLOR] na miesiąc
  8. na razie podliczę deklaracje: maja7 20 zł cancer43 20 zł monika83 20 zł przez 6 miesięcy Poker 20 zł przez 6 miesięcy mdk8 10 zł łącznie 90 zł na miesiąc o ile są to deklaracje stałe :) maja7, cancer i mdk8 ?
  9. [quote name='sylwia1982']wcześniej jak w sobotę lub niedzielę nie mam jak pojechać do Pipi:shake:, bardzo proszę o podrzucanie mojego bazarku ogłoszeniowego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240780-Bazarek-ogłoszeniowy-25-portali-za-3zł-do-27-03-do-godz-22-00[/URL] , połowa dochodu z bazarku będzie na karmę dla psów u Pipi[/QUOTE] zaraz podrzucę :)
  10. przelałam pieniądze z bazarku, jak wpłyną prosze o potwierdzenie na wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240202-ZAKOŃCZONY!-Z-brylantami-lub-dziurami-dżinsy-i-inne-dla-Frodo-do-2-marca[/URL]
  11. [quote name='sylwija']ja też cały czas jestem i podczytuję, pomóc nie mam jak.. :([/QUOTE] więcej nas tu czyta i współczuje, ale mamy daaaaaaleko
  12. czekamy na dobre wieści
  13. przegrzebałam pw nie mam numeru telefonu, nie znalazłam też na wątku gdzie kejsi "poznałam"
  14. [quote name='Livka']Sylwija chyba na nasze wątkowe Tymonkowe konto ?:cool3: Jeśli tak to zaraz wyślę konto, czekam na dyrektywy ... ;)[/QUOTE] czyli przelać na konto Livki ? (jak tak to odszukam w przelewach)
  15. Fela napisała na innym wątku, że właśnie jedzie po psiaka;
  16. mam nadzieję, ze dobrze będzie
  17. a te pieniądze wpłacone na konto Fundacji to pójdą na hotelik ? z bazarku trochę ale nie za dużo się uzbierało - jeśli to przelać Syjwij to poprosż nr konta
  18. na razie Kejsi milczy - ostatnio logowała się 26 lutego
  19. czyli czekamy aż Kejsi zajrzy na dogo i odpowie :)
  20. czyli jutro zabieg - trzymamy kciuki aby wszystko było ok.
  21. o koteczek mógł go obwąchać czy kawaler nie pożre albo wybebeszy przytulanek ?
  22. To możliwe, pewnie jutro odpisze; a badania w tej stadninie da się zrobić, ktoś ja zawiezie/zaprowadzi ?
  23. no i oczywiście trzymamy kciuki za Panie i Brutusa/Rufusa
×
×
  • Create New...