Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. i ja tez przenoszę deklarację z Montiego na Marcelka
  2. Ciuszki feluski - bazarek dla Yody START [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245898-Ciuszki-feluski-dla-Yody-do-13-sierpnia-22-00[/url] zapraszamy także do podnoszenia :)
  3. [quote name='Marysia O.']Już piszę w skrócie informacje które dostałam na pw od Martika&Aischa:) DT jest w Sosnowcu, w bardzo bliskim sąsiedztwie Martiki. Dwa psiaki rezydenci oraz kot indywidualista. Cena 220zł + karma. No i Monti może tam trafić choćby dzisiaj. Odległość jest niestety spora bo ponad 500km ale myślę nie jest do niemożliwe do zorganizowania.[/QUOTE] Z Warszawy do Katowic wozi pieski figu (nr telefonu ma w podpisie), trzeba by było go przechwycić z transportu do Marek
  4. dostałam zdjęcia i opisy fantów od feluski, bedzie bazarek ale dzisiaj nie dam rady :(
  5. [quote name='Dogo07']Czy to są wszystkie deklaracje na Montiego ? deklaracje stałe 10zł - AnnaA 30zł - mysza1 10zł - arim[/QUOTE] jeszcze ja 20 zł
  6. byłoby swietnie, wygląda rozsądnie więc jest nadzieja :)
  7. super kawaler - nie sucnia i tez brak domku
  8. [quote name='mysza 1']Monti na pewno lada dzień pojedzie, jeśli mamy mu pomóc to trzeba trochę przyspieszyć. Pisałam o deklaracjach na hotel, nikt nie podjął tematu. To jak- pomagamy mu czy nie?[/QUOTE] Ja się dołożę
  9. [quote name='feluska997']Czy znajdzie się osoba chętna do poprowadzenia bazarku? Mam parę ciuszków i pewnie inne drobiazgi się znajdą, wysłałabym zdjęcia i opisy. Dużo kasy z tego nie będzie, ale zawsze coś. Ile on może ważyć, tak na oko?[/QUOTE] hop, hop czekam na zdjecia i opisy [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  10. Monti w przytulisku to nie wiadomo jak on z kotami ?
  11. [quote name='feluska997']Czy znajdzie się osoba chętna do poprowadzenia bazarku? Mam parę ciuszków i pewnie inne drobiazgi się znajdą, wysłałabym zdjęcia i opisy. Dużo kasy z tego nie będzie, ale zawsze coś. Ile on może ważyć, tak na oko?[/QUOTE] mogę zrobić bazarek - adres do wysyłki :) [email][email protected][/email]
  12. [quote name='brzośka']będzie 80 zł z bazaru, ale jeszcze nie mam wszystkich wpłat, więc nie mogę przelać[/QUOTE] i ja czekam na ostatnią wpłatę ale na moim bazarku 2 razy mniej
  13. Za ponad 22 miesiące opieki dziękujemy, trzymajcie się nawet z daleka łzy kręcą się w oczach, pa Brinko
  14. ale bieda i smutek :(
  15. zapisze sobie czarnulka
  16. adresy zdjęć są tu w pierwszym poście z tym , że jeden trzeba przekleić bo nie jest podlinkowany soniapaw tu nie zagląda, a 4 dni .....
  17. jaki piękny pies i co z nim, mam nadzieję, że będzie zył link do ogłoszenia [url]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/8051/[/url]
  18. oj tam, oj tam tylko tak przypomniałam Marinko, nie gniewaj się :)
  19. Brina i jej sympatycy dziękują za troskę :)
  20. mało wielbicielek Tońcia
  21. super para, a kto tu zbiera ewentualne grosze ?
  22. Zapraszam na bazarek dla Zefirka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244404-Wietrzenie-szaf-i-pudeł-wywoławcze-2-zł-dla-Zefirka-do-27-06[/url]
×
×
  • Create New...