Ej dziewczyny po co sobie robicie przykrości, mam wrażenie, że suni w tej stajni nie jest źle, bo inne by tu były wiadomości;
Gru777 skoro widujesz psinkę to napisz cos o niej; dobrze byłoby wiedzieć jaka jest czy transport pociagiem przez kogoś obcego wchodzi w grę itp.
Czekanie na darmowy transport nie jest karygodne; zbieg okoliczności - nie wiemy dlaczego kejsi nie zagląda na dogo - może zajrzy zanim przyjedzie do Warszawy ale pewnie można juz szukać innej mozliwości