Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32059
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. [INDENT] [COLOR=#800080][B]Zapraszam na bazarek dla Spajka i Barnaby[/B][/COLOR]: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242173-Z-ko%C5%82nierzykiem-po%C5%82yskiem-i-paseczkiem-ubrania-filmy-buty-letnie-do-24-04"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...etnie-do-24-04[/URL] [/INDENT]
  2. [COLOR=#800080][B]Zapraszam na bazarek dla Spajka i Barnaby[/B][/COLOR]: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242173-Z-kołnierzykiem-połyskiem-i-paseczkiem-ubrania-filmy-buty-letnie-do-24-04[/url]
  3. koleżanki takie drobniutkie, zwłaszcza ta na brzegu - słodkie towarzystwo :)
  4. [quote name='Mattilu']Przydreptalam za Wami :) jakie tu ladne dziecko w otoczeniu fajnych zwierzat![/QUOTE] dziewunia sama słodycz :), chyba tresuje sunie z kwiatkami na szyi :) rudy kocio kocha pieski już nie pierwszy raz jest na zdjęciach
  5. banerki działają, zaglądam do sunieczki :)
  6. miejmy nadzieję, ze powolutku wyzbędzie sie takich zwyczajów
  7. oj to biedula, zamiast lepiej ropieje psinka
  8. o matko jaki zwrot akcji; Gru777 jak to się stało ?
  9. Oj jeszcze trochę i leki muszą podziałać ale bieda, a Tymek to ten co wrócił z adopcji ?
  10. [B][COLOR=#800000]Bazarek dla Barnaby: [/COLOR][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241372-Optymistyczno-pesymistyczny-bazarek-ubraniowo-butowy-dla-Barnaby-do-9-04?[/url]
  11. noo, oby był to własciwy Pan
  12. [quote name='Jara']Póki sunia nie dojedzie do DT nic nie zrobimy. Nikt nie chce ryzykować powikłań w warunkach stajennych. Mamy 120zł na transport :([/QUOTE] tak pisała Jara 12 lutego
  13. Gru777 musi dogadać się z mysą możemy najwyżej coś dołożyć
  14. mysa chce już sama przyjechać do Warszawy samochodem byle było na paliwo
  15. to dopiero był długi tymczas, też na pewno milusi :)
  16. coś dziwny ten serwis adopcyjny Vivaldi Paris elegancja Francja :evil_lol:
  17. Ej dziewczyny po co sobie robicie przykrości, mam wrażenie, że suni w tej stajni nie jest źle, bo inne by tu były wiadomości; Gru777 skoro widujesz psinkę to napisz cos o niej; dobrze byłoby wiedzieć jaka jest czy transport pociagiem przez kogoś obcego wchodzi w grę itp. Czekanie na darmowy transport nie jest karygodne; zbieg okoliczności - nie wiemy dlaczego kejsi nie zagląda na dogo - może zajrzy zanim przyjedzie do Warszawy ale pewnie można juz szukać innej mozliwości
×
×
  • Create New...