Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32059
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. od czarnego Fuksa przyszłam do Briny - ona też na minusie ( nie dobrze); mam nadzieje, ze nie czuje sie gorzej
  2. Nie moge doczekać się potwierdzenia wpłaty więc przeklejam tę , którą otrzymałam mailem : [IMG]https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/profile_mask2.png[/IMG] [TABLE="class: cf gJ"] [TR="class: acZ"] [TD="class: gF gK"][TABLE="class: cf ix"] [TR] [TD]Karolina Mamos [/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [TD="class: gH"]1.05[IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG] [/TD] [TD="class: gH"][/TD] [TD="class: gH acX"][IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG] [IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG][/TD] [/TR] [TR="class: acZ xD"] [TD="colspan: 3"][TABLE="class: cf adz"] [TR] [TD="class: ady"]do mnie [IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG][/TD] [/TR] [/TABLE] [/TD] [/TR] [/TABLE] Cześć, pieniądze dotarły, niestety znikną w mgnieniu oka. Mój nr xxxxxxxx Karolina [IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]
  3. [quote name='Marinka']Aktualny numer konta jest w 1 poście :) Wieczorem wyślę pw...teraz jestem w pracy[/QUOTE] o faktycznie :) ten post taki długi, że za pierwszym razem nie znalazłam :0 jutro wpłącę
  4. poproszę o numer konta aby wpłacić utarg bazarkowy dla Kseni
  5. Proszę o potwierdzenie wpłaty z bazarku na Barnabę.
  6. i pokażemy Zefirka wyżej
  7. to jak zwykle nic w porównaniu z potrzebami, ale może cos jeszcze wyskrobię
  8. [quote name='LILUtosi']Eleganta wykąpałam, jak zwykle była tragedia. Dobrze że mi się sąsiedzi nie zlecieli za znęcanie się nad psem, bo takie wydawał odgłosy. Udało mi się tylko jeden bark wyczesać bo urządza dantejskie sceny.[/QUOTE] a to kapryśnik :)
  9. no to trzymamy kciuki, nie wiedzialam, ze jest tak źle
  10. wiosną pięknie Brinusi
  11. Zrobiłam bazarek dla pięknej: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242892-Bazarek-3-5-7-wyprzeda%C5%BC!!!-do-15-05-godz-22-dla-Kseni[/url]
  12. Alllllllle masz ciekawie, niesamowite (ale całe szczęście), że Fiona wraca
  13. świetna sunia, a jak milo się czyta takie dobre wieści
  14. cudne zdjęcia a z podpisami super i jasne , że chce się żyć
  15. no tak, u mnie tez te smaczki kuwetkowe w cenie :)
  16. to trzymamy kciuki i czekamy na wieści :)
  17. [quote name='Nutusia']Cudna jest! I te białe rzęsy! :)[/QUOTE] oj tak, tak
×
×
  • Create New...