Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. no i co z tym domkiem dla Spajka ?
  2. pokaż się Kubciu wyżej
  3. i jak kocurek nadal zgadza się z domownikami ? czy teraz jest "wychodzący" ?
  4. kiermaszowe figurki psiaczków to kolekcja Kawusi :) spróbuję cos jeszcze zebrać na kolejny kiermasz
  5. super, wspaniale jak dynamicznie to przedstawiłaś Martiko :) ja mam pieniądze z bazarku na Marcelka , ale skoro takie wieści przekaże na inne biedy od mestudio (po uzgodnieniu z bazarowiczkami )
  6. spusciła z tonu ale czy rozważa, czy juz zrezygnowała z naszego przystojniaczka
  7. no to czekamy z nadzieją, że ogłoszenie już nie będą potrzebne
  8. a czy nie było tu jakiejś nadziei na koniec maja ? czy się rozwiała /
  9. czekamy w nadziei, ze Panowie przypadna sobie do gustu :)
  10. [quote name='zoja.']Szykuje się piknik w pierwszy weekend czerwca -nie czyńcie planów na ten dzień ;) Piknik w Rembertowie -jest w trakcie załatwiania miejscówki. Ula podpowiadała wcześniej piknik w parku praskim, ale nie było za mało czasu na formalności :( Niedługo Diuna przyjedzie na tymczas to Pauli :) Aldrumka, jakie to są te książki dla dorosłych? :cool3: pornosy? :oops:[/QUOTE] No nieeeeeeee, dla dorosłych tzn. nie dziecinne Tak mieszkam w Warszawie :)
  11. Gdzie ewentualnie mona przekazać fanty ? cy to mogą między innymi byc ksiązki dla dorosłych ?
  12. [quote name='Nutusia']Dres to niech sobie sam posesji pilnuje, albo wynajmie kolesi z zaprzyjaźnionej "mafii" ;) Zresztą oni wolą psy, które są do nich podobne - zero szyi, dużo mięśni i na wszelki wypadek - nie za duży :)[/QUOTE] Nutusia brawo - świetna charakterystyka
  13. cudna psina i łapką prosi ...aż łza się kręci w oku
  14. długo trwało ale się wreszcie udało - dziś startujemy z małym bazarkiem dla Marcelka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252878-Tuniki-buciki-i-fidryga%C5%82ki-dla-Mrcelka-do-17-maja-22-00[/url] zapraszam
  15. [quote name='mala_czarna']Może coś się jednak pod koniec miesiąca wyklaruje? ;) Powiadam wam, że cuda się zdarzają, więc razem ze Spajkiem na to liczę.[/QUOTE] czekamy na cud :)
  16. o jaki piękny baner do mocarnego bazarku, szkoda,że dopiero dzisiaj, na koniec, zauważyłam :)
  17. ja też coś sklecę, ale już chyba po świętach
  18. tak mi się zdawało, ze był jeszcze jeden bazarek :)
  19. jakoś inaczej tu patrzy nasz przystojniaczek :)
×
×
  • Create New...