Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. zdjęcia na prawdę świetne, jestem pelna podziwu
  2. może los się wreszcie uśmiechnie
  3. wreszcie uruchomiony bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/145768-r%C3%B3%C5%BCnosci-na-d%C5%82ug-maksia-do-25-marca-godz-2200/ zapraszam
  4. klecę bazarek może jutro ruszy
  5. świetne zdjęcia, aż się wydaje, że słońce sięga do oglądających
  6. i znowu w dni później :)
  7. Niuniek elegancik - czy już po konsultacji okulistycznej ?
  8. o jej Biedulek :(
  9. słodka psinka, a jak miło czytać takie ładne opisy
  10. jak miło czytać, szczęśliwy i bezpieczny psiak śpi na plecach !!
  11. to niestety dużo , a już było kiedyś dobrze z finansami :(
  12. fajne psiaczki, jak elegancko leżą obok siebie i wyciągają pysie do fotografa :)
  13. wspaniale !!!! a jaka koleżanka super
  14. Elżbieta481 zmień tytuł wątku psiaki szukają domu
  15. to są chyba pieski z tego wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/144764-do-zamkni%C4%99cia-halo-pu%C5%82tuskhalomazowieckie/ to może tam też napisz
  16. aż miło patrzeć, a ile śniegu :)
  17. właśnie zaglądam :)
  18. cudne psiska, czekamy na wizytę pa - i kciuki trzymamy
  19. Jak miło czytać, trzymajcie siędalej równie dobrze - wszystkiego najlepszego :)
×
×
  • Create New...