Szukam w książce :) Na rycinach trudno znaleźć takie, które nie maja jaśniejszego od reszty brzuszka.
Może to jednak pokrzewka ogrodowa - opis:
Mniej więcej wielkości wróbla, jednobarwna, bez plamek, śpiew ciągły, urozmaicony, fletowy, wędrowna
prosze o potwierdzenie poprzedniej wpłaty
i zapraszam na nowy bazarek z niewielkim odpisem na dlug
http://www.dogomania.com/forum/topic/147192-brak-%C5%82apy-wojtyszki-szczeniak/
Zapraszam na bazarek na pomoc zwierzakom z stale zadłużonego przytuliska Znajdki i na pokrycie długu pozostałego po Maksiu [*].
http://www.dogomania.com/forum/topic/146911-skorupki-i-ciuszki-na-znajdki-i-d%C5%82ug-po-maksiu-do-4-czerwca-godz-2200/
zapraszam na bazarek
http://www.dogomania.com/forum/topic/146911-skorupki-i-ciuszki-na-znajdki-i-dług-po-maksiu-do-4-czerwca-godz-2200
może grosik będzie na dług
zapraszam na bazarek - wiekszość ewentualnego dochodu dla Znajdek
http://www.dogomania.com/forum/topic/146911-skorupki-i-ciuszki-na-znajdki-i-dług-po-maksiu-do-4-czerwca-godz-2200
mogłabys podrzucić do mnie (mieszkam przy Moście Poniatowskiego,mogłabym też gdzieś podjechać - na dworzec ?)
ja tez cos dodam, tylko komu potem przekazać ?
Serdecznie zapraszam na bazarek, którym chciałabym pomóc w zmniejszeniu długu, który został po Maksiu [*] bez szczęki
http://www.dogomania.com/forum/topic/145768-r%C3%B3%C5%BCnosci-na-d%C5%82ug-maksia-do-25-marca-godz-2200/