Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Szukam w książce :) Na rycinach trudno znaleźć takie, które nie maja jaśniejszego od reszty brzuszka. Może to jednak pokrzewka ogrodowa - opis: Mniej więcej wielkości wróbla, jednobarwna, bez plamek, śpiew ciągły, urozmaicony, fletowy, wędrowna
  2. prosze o potwierdzenie poprzedniej wpłaty i zapraszam na nowy bazarek z niewielkim odpisem na dlug http://www.dogomania.com/forum/topic/147192-brak-%C5%82apy-wojtyszki-szczeniak/
  3. tylko gdzie jest ta moja nowa zawartość - ja nie widzę
  4. Weszłam z podpisu Beat - jak już bedzie czas na wpłaty też poprosze o nr konta,
  5. psy szczęśliwe, a morze .... pobudza wyobraźnię i nawet samotny żagiel .... :)
  6. "Jak nie chce jakiegoś psa oddać na podwórko to wszyscy chcą na podwórko, a jak mam psa na podwórko to nikt normalny go nie chce" samo życie
  7. Zaglądam do Jerrego, ale jak tu pomóc - o hotelik pracujący z psiakiem trudno a i kasa ......
  8. Zapraszam na bazarek na pomoc zwierzakom z stale zadłużonego przytuliska Znajdki i na pokrycie długu pozostałego po Maksiu [*]. http://www.dogomania.com/forum/topic/146911-skorupki-i-ciuszki-na-znajdki-i-d%C5%82ug-po-maksiu-do-4-czerwca-godz-2200/
  9. zapraszam na bazarek http://www.dogomania.com/forum/topic/146911-skorupki-i-ciuszki-na-znajdki-i-dług-po-maksiu-do-4-czerwca-godz-2200 może grosik będzie na dług
  10. zapraszam na bazarek - wiekszość ewentualnego dochodu dla Znajdek http://www.dogomania.com/forum/topic/146911-skorupki-i-ciuszki-na-znajdki-i-dług-po-maksiu-do-4-czerwca-godz-2200
  11. może jakoś da się przejechać :) fanty od mtf zalesie na Dzień Ziemi pojechały do Wesołej
  12. napisałam dzisiaj z pytaniem czy gdyby znalazły się te wory u mnie ktoś mógłby odebrać ? :)
  13. i magnolie już zakwitły .......... i motyl .... a przyjaciele na kanapie !!!!! i ja pozdrawiam
  14. zapiszę się do wielkopsa
  15. a teraz rozumiem pw :) :) :) zaraz piszę do Wesołej - jednak jutro bo w pw nie ma maila :)
  16. mogłabys podrzucić do mnie (mieszkam przy Moście Poniatowskiego,mogłabym też gdzieś podjechać - na dworzec ?) ja tez cos dodam, tylko komu potem przekazać ?
  17. bazarek dzisiaj się kończy, może ktos jeszcze sie skusi
  18. i jaka piękna wiosna , ptaki, kwiaty .... ale to chyba nie w miescie ale i tu można je podziwiać - lece do parku
×
×
  • Create New...