Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. [B]Zapraszamy na bazarek dla Spajka![/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250280-Ciuchy-ciuszki-różniste-w-rozmiarach-od-40-do-48-dla-Spajka-do-1-02?[/url]
  2. to może bedzie w końcu mały plusik u Zefirka
  3. to troszkę się zadomawia :)
  4. dobry wieczór :)
  5. bardzo proszę o potwierdzenie wpływu wpłaconej przeze mnie kwoty bazarkowej na wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249253-ZAKO%C5%83CZONY-Poczuj-wiatr-dalekich-podr%C3%B3zy-2-dla-Zefirka-do-14-grudnia-godz-22[/url]
  6. Śniezek cudny, ale ile tych rudych piękności do Ciebie na Sylwestra przybyło ;)
  7. noooooooooooooo trzymamy kciuki :)
  8. Wspaniałe psisko i świetnie, że jest u Was :)
  9. jeszcze jedna wplata i bede miała ok. 200 zł z bazarku; na jakie konto wpłacić fundacyjne, Zosi czy może hoteliku ? jak nie fundacyjne poproszę na pw
  10. [quote name='auraa'][B]Ogłaszam wszem i wobec, że Sarunia już w swoim domu!!!![/B]:multi::multi::multi:[/QUOTE] super cieszymy się wszyscy :multi::multi::multi:
  11. czekamy na odpowiedni domek
  12. piękny młodzieniec ;)
  13. och, och trzymamy
  14. oj trzymamy, trzymamy
  15. [quote name='auraa'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/364/b5fb28f0cbdc7412med.jpg[/IMG][/URL] z tyłu widać "kojec".[/QUOTE] czy to jest ten szczeniak ?
  16. zaglądam z wątku Konga , ale o rozwiązanie trudno
  17. zaglądam :)
  18. i na ten [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249253-Poczuj-wiatr-dalekich-podr%C3%B3zy-2-dla-Zefirka-do-14-grudnia-godz-22[/url] bazarek zapraszamy
  19. teraz doczytałam, że Skubiś pojechał do DS :) a czarnulek ciągle biega w DT
  20. zaglądam - jest cień nadziei
  21. [quote name='Aleksandra95']"ODDAM ok. 3 kg CANIDAE Grain Free Pure Sea. Warszawa-Wilanow. Odbior jedynie osobisty" miałby ktoś jak odebrać ?[/QUOTE] coś więcej wiadomo ? jaka to ulica ? i czy to Was urządzi jak przywiozłoby sie do centrum ?
  22. przelałam utarg z bazarku prosze o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dotrze [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248591-Zako%C5%84czony-Be%C5%BCowo-zielony-z-czerwon%C4%85-nut%C4%85-Reserved-Vila-do-18-11-na-Znajdki[/url]
  23. zaglądam do suni
  24. taki sympatyczny psinek i gdzie ten domek
×
×
  • Create New...