[B]Zapraszamy na bazarek dla Spajka![/B]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250280-Ciuchy-ciuszki-różniste-w-rozmiarach-od-40-do-48-dla-Spajka-do-1-02?[/url]
bardzo proszę o potwierdzenie wpływu wpłaconej przeze mnie kwoty bazarkowej na wątku
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249253-ZAKO%C5%83CZONY-Poczuj-wiatr-dalekich-podr%C3%B3zy-2-dla-Zefirka-do-14-grudnia-godz-22[/url]
[quote name='auraa'][B]Ogłaszam wszem i wobec, że Sarunia już w swoim domu!!!![/B]:multi::multi::multi:[/QUOTE]
super cieszymy się wszyscy :multi::multi::multi:
[quote name='auraa'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/364/b5fb28f0cbdc7412med.jpg[/IMG][/URL]
z tyłu widać "kojec".[/QUOTE]
czy to jest ten szczeniak ?
i na ten
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249253-Poczuj-wiatr-dalekich-podr%C3%B3zy-2-dla-Zefirka-do-14-grudnia-godz-22[/url]
bazarek zapraszamy
[quote name='Aleksandra95']"ODDAM ok. 3 kg CANIDAE Grain Free Pure Sea. Warszawa-Wilanow. Odbior jedynie osobisty"
miałby ktoś jak odebrać ?[/QUOTE]
coś więcej wiadomo ? jaka to ulica ? i czy to Was urządzi jak przywiozłoby sie do centrum ?
przelałam utarg z bazarku prosze o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dotrze
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248591-Zako%C5%84czony-Be%C5%BCowo-zielony-z-czerwon%C4%85-nut%C4%85-Reserved-Vila-do-18-11-na-Znajdki[/url]