Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. zaglądam do suni
  2. taki sympatyczny psinek i gdzie ten domek
  3. zaglądam do kawalera
  4. diękujemy a wieści :) i oby nózka zrastała się
  5. to w poniezdiałek zdjecie gipsu
  6. świetne psisko i dlaczego nikt nie dzwoni
  7. wpadłam zobaczyć dlaczego cisowianka nie nadaje się na DT (jak gdzieś napisała) i co widzę DT był super a DS będzie jeszcze lepszy:sweetCyb:
  8. nadzieja okazała się płonna - szkoda
  9. [SIZE=3][FONT=comic sans ms]zapraszam na bazarek z fantami cisowianki dla tymczasów mestudio[/FONT][/SIZE] [SIZE=5][SIZE=2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248635-Bazarek-Cisowianka-dla-tymczasów-mestudio-do-20-listopada-22-00[/URL][/SIZE][/SIZE]
  10. zapraszam na bazarek na Znajdki :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248591-Beżowo-zielony-bazar-z-czerwoną-nutą-Reserved-Vila-do-18-11-na-znajdki?[/URL]
  11. kibicuję Spajkowi od dawna - trzymam kciuki :)
  12. Czarnulek o tym nie wie
  13. czy rokuje czy tylko tak ot ?
  14. tak jest zaciskamy
  15. ja tu też podczytuję, choć fakt, ż eostatnio dawno nie zaglądałam
  16. zaglądam do psinki
  17. zaglądam do slicznej dziewczynki
  18. oj trzymamy i trzymać będziemy :)
  19. [quote name='agusiazet']A o jakiej liście piszesz?[/QUOTE] pewnie o tej gdzie są osoby co chetnie przyjmują zaproszenia na bazarki :)
  20. Malutka słodka i kocha Fionkę :)
  21. biedulek, choć może o tym nie wie i nie wie, że czuwa nad nim nadzwyczajna Osoba
  22. zaglądam bez zaproszenie :) z watku Konga, który śledzę wpłace cos niecoś po niedzieli
  23. a to Roman zamienił się w Madoxa :)
×
×
  • Create New...