Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. świetnie, ze psiaczki znajduja domy; a jak jest z Alfa bo się pogubilam - widziałam wpis madziakato: Aha, mamy też świetny ds dla szczeniaka owczarkowatego- sunia, dom czeka już trochę na psa w tym typie. (na Śląsku)
  2. oj .. Norwegia jeśli wytrwają w zainteresowaniu to może ...........
  3. zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252274-Ksi%C4%85%C5%BCkowo-jezykowo-z-dodatkami-dla-tymczas%C3%B3w-mestudio-do-23-kwietnia[/url]
  4. [quote name='tanitka']a to dzisiejsze popoludnie, sjesta [URL="http://wyzlydoadopcji.pxd.pl/zdjecie/990399/1/p4090389"][IMG]http://wyzlydoadopcji.pxd.pl/gallery/pic240/v2014040916310814559690.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] no juz chyba nie trzeba wyć jest dobrze :)
  5. zapraszzamy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251786-Pieski-pieseczki-figurki-skarboneczki-dla-Spajka-do-13-kwietnia[/url] moze grosik uciułamy :)
  6. idzie ku lepszemu na szczęscie :) a jakie świetne fotoreportaże słowem wzbogacene
  7. czekamy, żeby wstała i nabrała siły
  8. śliczna psina, Mazowszanko banerek masz podlinkowny do bazarku :)
  9. Ciekawe ;) może juz trzeba trzymać kciuki :)
  10. super, chyba stres juz minął :)
  11. Proszę o przypomnienia nr konta , mam już/wreszcie wszystkie wpłaty z bazarku :)
  12. widzę zmianę tytułu - super gratulacje
  13. [quote name='dziuniek']Mieszkać? Tak, dawne meble, dawne wyposażenie wnętrz, długie suknie, kapelusze itd. itp. To dla mnie. Odpada zupełnie muzeum kaźni oraz wszelkie polityczne...[/QUOTE] no i w jakim kierunku idą niewinne rozmówki ? :) pozdrowionka
  14. zaglądam :)
  15. Katowice - Warszawa jeździ Figu co 2 tygodnie i wozi psiaki bez opłat (w podpisie ma nr telefonu)
  16. ale smutna historia dobrych ludzi, psica śliczna
  17. ale do budy weszła to moze się odpręży Blanchetka
  18. [quote name='auraa']Dzięki za kciuki. Nawet nie wiecie jak się denerwuje. O wyborze zdecydowało zdjęcie z kotem.[/QUOTE] to akurat rozumiem, i trzymam za Czarnego Kongo
  19. dawno nie zaglądałam do Czarnulka
  20. 4 lata :crazyeye: rekordzista
  21. a czy od Gusiaczka masz daleko do Starego Miasta, gdzie czeka dywan ?
×
×
  • Create New...