Dziuniek współczuję, współczuje,
Ach gdyby mogły Ci podziękować i Ciebie przytulic w tych trudnych chwilach ...
za Twoje wielkie serce i wielki wysiłek , kłaniam się nisko
Zapraszam na bazarek dla Spajka który nie może znaleźć swojego miejsca
http://www.dogomania.com/forum/topic/333706-troch%C4%99-tego-i-owego-dla-spajka-do-8-listopada-godz-2200/
ale gapa ze mnie zapraszać bez linku :(
podam jeszcze raz
http://www.dogomania.com/forum/topic/333706-troch%C4%99-tego-i-owego-dla-spajka-do-8-listopada-godz-2200/
udaje się też zobaczyć watki, chodząc :
Moja zawartość - ZOBACZ NOWE WIADOMOŚCI (z prawej u góry na niebieskim)
a potem w kolumnie po lewej stronie wybrać przedział czasu np. ostatni rok, a niżej 'Tematy, w których uczestniczyłes"
a gdzie jest "lubiana zawartośc " ?
19b czerwca przelałam "utarg" z tego bazarku
http://www.dogomania.com/forum/topic/146911-zako%C5%84czony-mo%C5%BCe-cegie%C5%82k%C4%99-skorupki-i-ciuszki-na-znajdki-i-d%C5%82ug-po-maksiu-do-4-czerwca-godz-2200/#entry16215675
proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarkowym
Szukam w książce :) Na rycinach trudno znaleźć takie, które nie maja jaśniejszego od reszty brzuszka.
Może to jednak pokrzewka ogrodowa - opis:
Mniej więcej wielkości wróbla, jednobarwna, bez plamek, śpiew ciągły, urozmaicony, fletowy, wędrowna