Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. biedaczek i Ty z nim LILUTosi, trzymajcie się
  2. BDT i znane - uffffff jakie szczęście w nieszczęściu
  3. [B][SIZE=3]Przeklejam ogłoszenie z[/SIZE] [SIZE=3]PRALKĄ [URL="http://www.ngo.pl:"]www.ngo.pl: [/URL] [/SIZE]Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich odda m.in: regały, fotele, 2 czarne biurka, pralkę, kanapę, szafki kuchenne, zdjęcia prześłemy na życzenie.[/B] [B]Data wydarzenia:[/B] 2014-06-17 [B]do[/B] 2014-06-27 [B]Organizator: [/B]Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich [B]Adres:[/B] Kinowa 19, Warszawa, [B]tel.:[/B] 697 011 207, [B]e-mail:[/B] [EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]WWW: [/B] [URL]http://www.spotkanie.spch.pl[/URL] [B]autor:[/B] SPCH ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])
  4. no i co z tym domkiem dla Spajka ?
  5. pokaż się Kubciu wyżej
  6. i jak kocurek nadal zgadza się z domownikami ? czy teraz jest "wychodzący" ?
  7. kiermaszowe figurki psiaczków to kolekcja Kawusi :) spróbuję cos jeszcze zebrać na kolejny kiermasz
  8. super, wspaniale jak dynamicznie to przedstawiłaś Martiko :) ja mam pieniądze z bazarku na Marcelka , ale skoro takie wieści przekaże na inne biedy od mestudio (po uzgodnieniu z bazarowiczkami )
  9. spusciła z tonu ale czy rozważa, czy juz zrezygnowała z naszego przystojniaczka
  10. no to czekamy z nadzieją, że ogłoszenie już nie będą potrzebne
  11. a czy nie było tu jakiejś nadziei na koniec maja ? czy się rozwiała /
  12. czekamy w nadziei, ze Panowie przypadna sobie do gustu :)
  13. [quote name='zoja.']Szykuje się piknik w pierwszy weekend czerwca -nie czyńcie planów na ten dzień ;) Piknik w Rembertowie -jest w trakcie załatwiania miejscówki. Ula podpowiadała wcześniej piknik w parku praskim, ale nie było za mało czasu na formalności :( Niedługo Diuna przyjedzie na tymczas to Pauli :) Aldrumka, jakie to są te książki dla dorosłych? :cool3: pornosy? :oops:[/QUOTE] No nieeeeeeee, dla dorosłych tzn. nie dziecinne Tak mieszkam w Warszawie :)
  14. Gdzie ewentualnie mona przekazać fanty ? cy to mogą między innymi byc ksiązki dla dorosłych ?
  15. [quote name='Nutusia']Dres to niech sobie sam posesji pilnuje, albo wynajmie kolesi z zaprzyjaźnionej "mafii" ;) Zresztą oni wolą psy, które są do nich podobne - zero szyi, dużo mięśni i na wszelki wypadek - nie za duży :)[/QUOTE] Nutusia brawo - świetna charakterystyka
  16. cudna psina i łapką prosi ...aż łza się kręci w oku
  17. długo trwało ale się wreszcie udało - dziś startujemy z małym bazarkiem dla Marcelka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252878-Tuniki-buciki-i-fidryga%C5%82ki-dla-Mrcelka-do-17-maja-22-00[/url] zapraszam
  18. [quote name='mala_czarna']Może coś się jednak pod koniec miesiąca wyklaruje? ;) Powiadam wam, że cuda się zdarzają, więc razem ze Spajkiem na to liczę.[/QUOTE] czekamy na cud :)
  19. o jaki piękny baner do mocarnego bazarku, szkoda,że dopiero dzisiaj, na koniec, zauważyłam :)
×
×
  • Create New...