Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32063
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Uraz ma 2 tygodnie !! to biedula słodki pyszczek a łapka wielka
  2. agat21 gdybyś jechała z Wa-wy to daj znać, może mnie przygarniesz :)
  3. widze moją wpłatę z bazarku w postach na pierwszej stronie; prosze o potwierdzenie też na wątku bazarkowym a jutro zrobię kolejna :)
  4. ????? i nic nie piszesz jaki i skąd ? a może to Sonek
  5. a jakaś reakcja była ? młodzież o coś pytała ?
  6. To ja powiększę nieśmiałość Madie "Nieśmiało też zauważę. że Tusiex jest na minusie...I ten minus będzie rósł :( Może ktoś bazarek? Albo jakieś wydarzenie?" sama pomyslę o bazarku
  7. skrzynkę oczyściłam - numer konta się zmiesci
  8. spokojnie.... może napiszcie kiedy planowana jest konsultacja ? a gdzie znajdę jej ogłoszenia - chciałam komuś podesłać
  9. na jego wątku /www.dogomania.pl/threads/200595-Cocker-Spaniel-Brego.Zbieramy-na-hotel.-DT-daje-czas-do-konca-stycznia! jest numer telefonu osoby (pana Janka) przez którego ręce piesek przechodził
  10. ale do tego trzeba, żeby na wątku coś się działo chyba że postawłyście na Facebook .....? a kiedy planowana jest konsultacja ?
  11. Witaj agat21 :) :) Czytam kolejne wątki suni od początku. Też poproszę o nr konta i może wpiszcie chociaż połowę kosztów paliwa do wydatków na wątku .
  12. Zapraszam na bazarek dla Kseni aby dług nie rósł
  13. szukałam zdjęcia bohatera wątku i wreszcie znalazłam, a te karakułki gdzie maja nózki
  14. oj coś ciężko z czasem, jak widać nie tylko u mnie :) mam trójkę : sunię na zdjęciu i 2 koty płci różnej, które właśnie szaleją mi tu za plecami. Zwłaszcza koteczka : z okna na podłogę po tapczanie i znowu z okna na ziemię, po moim krześle i pacnąć roślinę, i pacnąć kota ...... Tego Gutka ze zdjęcia już pożegnaliśmy A sunia jest wprawdzie z ogłoszenia już nie pamiętam gdzie było, ale na dogo tez był wątek miotu i ona mnie tu wprowadziła
  15. w rozliczeniu nie ma jeszcze wpłat marcowych, więc na styczeń może już jest
  16. Bazar działa - to są niestety rzeczy już wystawiane , ale pierwsza klientka już jest :)
  17. mogę zrobić powtórnie ze swoich fantów, bo te od Ladymonia sa daleko; a może ktos znajomy jeździ przez Warszawę ? z rozliczenia wynika, że nie jest opłacony styczeń, luty i marzec
  18. aaaaa znalazłam Wasz wątek pogaduszkowy i taaaaaakie żurawie
  19. Chyba Deklarowniczki tu rzadko bywają, zaproponuję przekazanie jakiejś kwoty na leczenie Rokusia z nowotworem pod opieką Ewy Marty. Może teraz posypia się inne pomysły albo ukonkretyzowanie podziału pieniędzy.
  20. można zaglądać ku pokrzepieniu serca
×
×
  • Create New...