Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32062
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Dziękuję. Przepraszam, że drążę w tam ciężkim dla Ciebie momencie - czy mój przelew z 9.06 nie doszedł . Jeśli doszedł to proszę o potwierdzenie z podaniem na wątku bazarkowym kwoty aby było przejrzyście.Na bazarku RudyKas tez tak byłoby lepiej, no i tu rozliczenie to może jeszcze coś udałoby się zebrać Już się zdenerwowałam, że może złe konto bo i mojej wpłaty z kwietnia nie ma na pierwszej stronie - ale znalazłam potwierdzenie w poście z 8 kwietnia więc mam nadzieję , ze konto ok.
  2. gratulacje - szybka decyzja i sprawną akcja witam się z psiną na wątku
  3. zachary, agat21 jeśli macie kontakt telefoniczny z Madie to moze Wam telefonicznie potwierdzi wpłaty bazarkowe, żeby bazary można było zamknąć - proszę
  4. taka intuicyjna decyzja na miejscu - powinno byc ok.
  5. i jak tam malagos wybierasz się tam ?
  6. kotki cudne, a zdjęcia wspaniałe Dyzio zupełnie jak mój Dyzio sprzed lat
  7. szybkie akcje oby skuteczne, cudne maluszki
  8. a ja poproszę o numer konta bo lada dzień będę miała komplet wpłat bazarkowych
  9. Całe szczęście, ze jesteś cała - wyśpij się dobrze we własnych pieleszach
  10. Zapraszam na bazarek Do zobaczenia :)
  11. dopiero na ostatnim zdjęciu widać jakie to maleństwa słodkie
  12. cha, cha, cha - to mi się podoba
  13. zapraszam na bazarek Próbowałam się zobaczyć czy Marcel ma gorsze finanse czy Argo, ale trudno to ustalić. Tu niby jest zapas ale nie wiem czy do tych kwot za marzec kwiecień hoteliku trzeba dopłacić czy teraz jest jakoś taniej ( a u Argo to już w ogóle :) dwa rozliczenia minimalnie się różniące :) i które ostateczne :)
  14. Tu mój bazarek w części dla Bąbeelków zapraszam
  15. ale słodziaki, a która to suczka ? będziemy czekać na info od weta
  16. ale dzika przyroda gdzieś na obrzeżach ? czy też takie "parki" w tym Toroncie?
  17. I ja zapraszam i proszę o wsparcie dla małej Tusi
  18. wreszcie ruszył obiecany bazarek zapraszam do kupowania i podnoszenia :)
  19. może jednak je w nocy; trzeba mu zostawiać karmę, picie, kuwetę co pewnie córka robi i powinien w końcu wyjść u mnie dość długo przemykał się jak był spokój ale jak długo ???
  20. proszę o potwierdzenie wpłaty z II bazarku dla Kseni na wątku
  21. a my tu z córką aż jęczałyśmy żałośnie czują wbijające sie w dłoń kolce ! najprawdopodobniej będę u Malagos, ale teraz już noc i może zasłużę na kłującą kule następnym razem
  22. no w mieście wiosna nie taka, ale juz widziałam malutkie jajeczkowe skorupki w parku więc sa gdzieś pisklaki i kaczą parę z malusieńką choć tylko jedna kaczuszka :) podziwiam suczysko ale i kaktusy
  23. Chyba Ziutka jest z Błonia może do niej napiszcie
  24. Uraz ma 2 tygodnie !! to biedula słodki pyszczek a łapka wielka
×
×
  • Create New...