Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='martka1982']maarit, ja dopłacam w każdym miesiącu, to co brakuje[/QUOTE] Masakra!:-(
  2. Fajnie by było zobaczyć jakieś fotki pysia z nowego domku
  3. Jacuś też w domciu? Co ja widzę :crazyeye: :bigcool:
  4. Kolorowych snów Falbanku [URL=http://smayliki.ru/smilie-244997607.html][IMG]http://s2.rimg.info/3398a789bfa44268bd5aba6340c7258e.gif[/IMG][/URL]
  5. O matko, ja się dzisiaj dowiedziałam :(
  6. [quote name='iwonamaj']Cytat z FB [B]Timi ma ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim i mam nadzieję ,że znajdzie domek.Trzymajcie kciuki. [/B][/QUOTE] Trzymam :)
  7. [quote name='(:Buńka:)'] Psina adoptowana i zamiast żeby się człowiek cieszył że w nowym domku to się dalej martwi... A martwić się powinni nowi właściciele, taki ich obowiązek.[/QUOTE] Ja mam takich jednych na oku. Muszę babę nastraszyć. Najpierw piesek jest noszony na rękach a potem ląduje na łańcuchu, z dala od ludzi i "pilnuje" starych ruder:angryy:
  8. Odwiedzam i nie mogę się nadziwić dlaczego ludzie nie dzwonią:shake:
  9. Bidula jest przerażona i zagubiona a z czasem (odpukać!!!) może się to przerodzić w agresję, bo nie nawiązała więzi z tymi ludźmi. Szkoda suni...
  10. [quote name='Nutusia']Moje dziamgoczą przy bramie i zrywają się tabunem z domu na każdy psi sygnał we wsi. [/QUOTE] U mnie tak samo. Zwłaszcza jak słyszą auto listonosza.
  11. [quote name='missiaa']missieek ma już wyniki morfologii Jawora. Wszystko w normie:)[/QUOTE] To super :)
  12. Brak słów. Porzucenie chorego psa to ... :angryy:
  13. Falbankowa skarpetka, po opłaceniu kwietnia, jest na obecną chwilę pusta, czy źle czytam rozliczenia :oops:? Jak tak to bardzo niedobrze...:shake:
  14. [quote name='terra'] Ta młoda to pewnie już urodziła :shake:[/QUOTE] Pewnie gdzieś się schowała, żeby nikt jej nie zabrał maluchów.
  15. [quote name='KrystynaS']O jakim wyczynie Reksia piszecie??? Co zrobił?? [/QUOTE] Cioteczki zakładały psiakom obróżki przeciw "pasażerom na gapę", a Reksiu "sprinter" tak sobie ceni wolność ;) że im nawiał. Jeszcze chyba Jacuś został z Reksiem.
  16. [quote name='Nilsson']Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie:evil_lol:[/QUOTE] To się chłopak na "stare lata" doigrał :diabloti:
  17. [quote name='halcia']Został Reksiu sprinter,wieje tak,ze dało sie mu obrozy p/pchelnej w sobote załozyc:)[/QUOTE] No własnie czytałam wczoraj o jego wyczynie :D Dobrze zrozumiałam - Makao znalazł dom? On mi się tutaj z Jacusiem mylił.
  18. [quote name='Becia66']tytuł można trochę zmienić bo jak wiemy Jenny nie doczekała... [/QUOTE] Założyciel wątku ma zapchaną skrzynkę. Zostawiłam jakiś czas temu wpis (o odejściu Jenny) w jego profilu. Cajus był na wątku, ale nie wiem dlaczego nie zmienił tytułu. Może miał problem z edycją. Nie wiem...
  19. [quote name='Bjuta']I bardzo się zrobił siwiutki! Ale nadal jest śliczny!!! [/QUOTE] Dobrze się Monguś trzyma :) My też nie młodniejemy ;) a szkoda...
×
×
  • Create New...