-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='martka1982']maarit, ja dopłacam w każdym miesiącu, to co brakuje[/QUOTE] Masakra!:-(
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Jacuś też w domciu? Co ja widzę :crazyeye: :bigcool: -
Kolorowych snów Falbanku [URL=http://smayliki.ru/smilie-244997607.html][IMG]http://s2.rimg.info/3398a789bfa44268bd5aba6340c7258e.gif[/IMG][/URL]
-
O matko, ja się dzisiaj dowiedziałam :(
-
[quote name='(:Buńka:)'] Psina adoptowana i zamiast żeby się człowiek cieszył że w nowym domku to się dalej martwi... A martwić się powinni nowi właściciele, taki ich obowiązek.[/QUOTE] Ja mam takich jednych na oku. Muszę babę nastraszyć. Najpierw piesek jest noszony na rękach a potem ląduje na łańcuchu, z dala od ludzi i "pilnuje" starych ruder:angryy:
-
Odwiedzam i nie mogę się nadziwić dlaczego ludzie nie dzwonią:shake:
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
maarit replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Tyle wycierpiał :( -
Falbankowa skarpetka, po opłaceniu kwietnia, jest na obecną chwilę pusta, czy źle czytam rozliczenia :oops:? Jak tak to bardzo niedobrze...:shake:
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='KrystynaS']O jakim wyczynie Reksia piszecie??? Co zrobił?? [/QUOTE] Cioteczki zakładały psiakom obróżki przeciw "pasażerom na gapę", a Reksiu "sprinter" tak sobie ceni wolność ;) że im nawiał. Jeszcze chyba Jacuś został z Reksiem. -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Został Reksiu sprinter,wieje tak,ze dało sie mu obrozy p/pchelnej w sobote załozyc:)[/QUOTE] No własnie czytałam wczoraj o jego wyczynie :D Dobrze zrozumiałam - Makao znalazł dom? On mi się tutaj z Jacusiem mylił. -
[quote name='Becia66']tytuł można trochę zmienić bo jak wiemy Jenny nie doczekała... [/QUOTE] Założyciel wątku ma zapchaną skrzynkę. Zostawiłam jakiś czas temu wpis (o odejściu Jenny) w jego profilu. Cajus był na wątku, ale nie wiem dlaczego nie zmienił tytułu. Może miał problem z edycją. Nie wiem...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']I bardzo się zrobił siwiutki! Ale nadal jest śliczny!!! [/QUOTE] Dobrze się Monguś trzyma :) My też nie młodniejemy ;) a szkoda...