Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='sdal2']Był dla niej dom, ale podobno maja juz umowe adopcyjna podpisana i zostaje u rodziców ważnej osoby z gminy, ale kiedy padło pytanie co ze sterylizacja to nie chca jej okaleczać, nawet była propozycja że się za to zapłaci, ale nie chcą, jeden pracownik powiedział kiedys że maja dla niej partnera i będą ja kryć żeby były szczeniaczki. Tragedia[/QUOTE] Bez przesady! Nie ma jakiś przepisów dot. obowiązkowych sterylizacji? To się w głowie nie mieści... W przypadkach pseudohodowli można chociaż zgłosić [URL]http://psia-mac.pl/zglos-naduzycie[/URL], a tutaj niewiadomo co...
  2. [quote name='sonia1974']bardzo bym ją chciała wziąć do siebie ale z 5 psem sobie nie poradzę i finansowo i czasowo ,jak gmina mi jej nie przyjmie to będzie kiepska sytuacja[/QUOTE] Może przyjmą. Bo na hotelik będzie ciężko... :(
  3. [quote name='ocelot'] To tylko ściany powtarzam sobie, a malec ma frajdę i pomysły.[/QUOTE] Nie zapomnę miny mamy gdy zobaczyła na ścianie "fresk" mojego autorstwa, wykonany techniką dowolną, przy użyciu długopisa i niebieskiej kredki, która zdarła farbę :evil_lol:. Zatkało ją (raczej nie z zachwytu:cool3:), ale jaka ja byłam dumna z tego dzieła, jak powiedziała że "ładnie mi TO wyszło" :D. A co TO było to nawet ja nie wiem :D
  4. [quote name='sonia1974']sdal jest w temacie benulki Fiona wraca z adopcji ,prawdopodobnie w sobotę jadę po nią o ile TZ wróci do domu[/QUOTE] Szkoda malizny...
  5. Wątek stary... Ktoś wie co u suni? Może już w domku.
  6. [quote name='Beata19']zapiszę sobie... wspaniała sunia!!![/QUOTE] Wspaniała, żeby chociaż ona doczekała się nowego domu, Jenny się nie udało [*] :(
  7. [IMG]http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201302/1360005553_by_nokiax200_500.jpg[/IMG] Sorry nie mogłam się powstrzymać :) Ten tekst jest lepszy od "oryginału" ;) Źródło: Demotywatory.pl
  8. [quote name='kaskadaffik']A on kocha Wszystkich :) i kupami po plecach za to smaruje :) ;) <(")[/QUOTE] To z radości :) Mój też zostawiał :bluepaw: na plecach z różnych "materii" (zależy gdzie łaził) - oj różnie to już było...:evil_lol:
  9. [URL="http://tiny.pl/h2n77"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/961/cezarbaner1.jpg[/IMG][/URL] Może się przyda....
  10. [quote name='Olena84']Tak były na dobranocke - nie wiem czemu wydaje mi sie ze jednak w piątek po randce w ciemno z Kawalcem;)[/QUOTE] Mi też się tak coś kojarzy :D
  11. [quote name='kuzlik'] nie juz nie jest,oddalam go po kilku dniach jak chcial mi czesc zwierzynca wykonczyc,niestety...nie nadaje sie do domu ze zwierzetami.siedzi w miejskiej przechowalni.[/QUOTE] Kuzlik to edytuj tytuł bo może mylić (ten Dt).
  12. [quote name='Cień Nadziei']A czy przypadkiem nie były puszczane w wieczorynce lub dobranocce ( nie wiem czy dobrze to odmieniłem :D ) na tvp1[/QUOTE] Ale nam się bajeczny temat wywiązał u Kamysia :D
  13. Ja się o Tropika bałam a tymczasem to Fiona łobuzuje:shake:
  14. Dar sępienia ma każdy pies :D ale widać, że Kostek opanował go do perfekcji :evil_lol:
  15. [quote name='Olena84']A ja właśnie nie, nigdy nie rozumiałam o co ludziom chodzi, bo ona bya zawsze taka smutna i chciala milosci a wszyscy uciekali... moze i dobrze, ze tak myslalam, teraz pewnie musialabym brać proszki...[/QUOTE] Jak miałam ze 4 lata i oglądnęłam odcinek jak wychodzi z jakiejś mgły, to trudno się dziwić, że się bałam. Później oglądałam wszystkie odcinki i też mi jej było żal... Pierwsze wrażenie jednak pamiętam do dziś ;)
  16. [quote name='Olena84']zapraszam ciotki do mojego podpisu - na bazarek cegiełkowy dla innego mojego deklarowicza - Szarika - wchodzenie na bazarek na własna odpowiedzialność!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240271-Zabierz-Muminkową-BUKĘ-z-tego-bazarku-dla-Szarika-tylko-3zł-03-03-13r[/URL][/QUOTE] Jak ja się strasznie bałam Buki :-o
  17. [quote name='abra43']Nie daje popalić ale też nie da się oszukać wie gdzie jest jego legowisko i nie trzeba go zaprowadzać bo on sam trafi.Jest bardzo grzeczny i mądry.[/QUOTE] Bystrzak z niego :) Ja już się bałam, że łobuzuje.
  18. [quote name='bakusiowa']To super że kochana psinka ma się dobrze. Co takiego robi że piszesz iż jest cwaniaczkiem?[/QUOTE] Pewnie daje popalić :cool3:
  19. Kuzlik on znowu jest na dt? Bo czytałam u Gacka i Dyzia że nie.
×
×
  • Create New...