-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='sdal2']Był dla niej dom, ale podobno maja juz umowe adopcyjna podpisana i zostaje u rodziców ważnej osoby z gminy, ale kiedy padło pytanie co ze sterylizacja to nie chca jej okaleczać, nawet była propozycja że się za to zapłaci, ale nie chcą, jeden pracownik powiedział kiedys że maja dla niej partnera i będą ja kryć żeby były szczeniaczki. Tragedia[/QUOTE] Bez przesady! Nie ma jakiś przepisów dot. obowiązkowych sterylizacji? To się w głowie nie mieści... W przypadkach pseudohodowli można chociaż zgłosić [URL]http://psia-mac.pl/zglos-naduzycie[/URL], a tutaj niewiadomo co...
-
[quote name='ocelot'] To tylko ściany powtarzam sobie, a malec ma frajdę i pomysły.[/QUOTE] Nie zapomnę miny mamy gdy zobaczyła na ścianie "fresk" mojego autorstwa, wykonany techniką dowolną, przy użyciu długopisa i niebieskiej kredki, która zdarła farbę :evil_lol:. Zatkało ją (raczej nie z zachwytu:cool3:), ale jaka ja byłam dumna z tego dzieła, jak powiedziała że "ładnie mi TO wyszło" :D. A co TO było to nawet ja nie wiem :D
-
[quote name='Beata19']zapiszę sobie... wspaniała sunia!!![/QUOTE] Wspaniała, żeby chociaż ona doczekała się nowego domu, Jenny się nie udało [*] :(
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Olena84']A ja właśnie nie, nigdy nie rozumiałam o co ludziom chodzi, bo ona bya zawsze taka smutna i chciala milosci a wszyscy uciekali... moze i dobrze, ze tak myslalam, teraz pewnie musialabym brać proszki...[/QUOTE] Jak miałam ze 4 lata i oglądnęłam odcinek jak wychodzi z jakiejś mgły, to trudno się dziwić, że się bałam. Później oglądałam wszystkie odcinki i też mi jej było żal... Pierwsze wrażenie jednak pamiętam do dziś ;)
-
[quote name='Olena84']zapraszam ciotki do mojego podpisu - na bazarek cegiełkowy dla innego mojego deklarowicza - Szarika - wchodzenie na bazarek na własna odpowiedzialność!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240271-Zabierz-Muminkową-BUKĘ-z-tego-bazarku-dla-Szarika-tylko-3zł-03-03-13r[/URL][/QUOTE] Jak ja się strasznie bałam Buki :-o