Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Najgorsze jest to, że takich Cezarów jest mnóstwo. Najpierw służą przykute do budy, a potem wynocha: bo za stary, bo nie szczeka, bo chory... :(
  2. http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=20&Itemid= To już tyle lat :(
  3. Chłopaki się świetnie trzymają :)
  4. Mi raz zginęła mała różowa ściereczka, ale stwierdziłam, że pewnie ktoś wyrzucił do śmieci. Za 2 dni zbladłam na widok wielkiej koopy z różowymi "granulkami" z froty:crazyeye:
  5. [quote name='agata51']Sylwia, wiem, że trudno ci ubrać w słowa to, co się wydarzyło, ale spróbuj. [I]Wysokie płoty Sylwia grodzi, wysokie płoty Sylwia grodzi, żeby jej Kamyk, żeby jej Kamyk, żeby jej Kamyk nie nachodził. żeby jej Kamyk, żeby jej Kamyk, żeby jej Kamyk nie nachodził. Ale Kamyczek nie idiota, ale Kamyczek nie idiota: "Nie będzie Sylwia, nie będzie Sylwia chować przede mną się za płotach." "Nie będzie Sylwia, nie będzie Sylwia chować przede mną się za płotach." "Najwyższe nie pomogą płoty, najwyższe nie pomogą płoty, gdy z nią na randkę, gdy z nią na randkę, gdy z nią na randkę mam ochotę." gdy z nią na randkę, gdy z nią na randkę, gdy z nią na randkę mam ochotę." ([SIZE=1]z repertuaru Trubadurów)[/SIZE] [/I][/QUOTE] Super :roflt::cunao:
  6. Wysłałam na III i IV + 20 zł
  7. [quote name='from_wonderland']Ale cisza u niej....[/QUOTE] Noooo.... Taka kochana niunia i ciągle czeka :(
  8. Przynajmniej był cień nadziei. To już coś :)
  9. Biedne maluchy...
  10. Smutna prawda jest taka: pies bezpieczny nie budzi takiego zainteresowania, jak ten którego życie boleśnie doświadczyło :(
  11. No ale co innego można z tymi psiakami zrobić? :roll:
  12. [quote name='magdyska25'] i jak psiak? wiadomo coś? jakiś odzew z ogłoszeń?[/QUOTE] Też jestem ciekawa...
  13. [quote name='bakusiowa']Tyle zaproszeń wysłałam w weekend i nic z tego. Gdzie się podziały bogate cioteczki? Jak będzie dalej tak to przyjdzie mi zrobić to:wallbash:[/QUOTE] Cioteczko nie załamuj się :glaszcze:
  14. [quote name='Cień Nadziei']On nie wisi, w każdy możliwy sposób próbuje ją sforsować :)[/QUOTE] Oj tam, oj tam... on po prostu ćwiczy muskuły:lol:
  15. [quote name='Kasia77']wstyd sie przyznać, bo ja niby na dogomani już kilka lat, ale nie mam pojęcia jak to się robi:oops::oops: Kiedyś ,wydaje mi się, że kopiowałam, wklejałam i było , tak po prostu ....:oops:[/QUOTE] Spróbuj na innej przeglądarce wstawić.
  16. Nie wiem jak Wy robicie ale ja korzystam z Google Chrome, ale nie umiem wstawić banerka tak żeby działał, zawsze przerzucam się na inną przeglądarkę i jest OK ;)
×
×
  • Create New...