Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Merenwen']Hej, to przecież dobra wiadomość! Lipiec już nie tak daleko, a kilka godzin w samochodzie też przeżyje. Byle tylko to się udało.[/QUOTE] Ja już tak mam, że cieszę się dopiero jak psiak jest na miejscu, bo się boję żeby nie zapeszyć - stąd to moje marudzenie ;).
  2. [quote name='elizziee']Ok tylko oni też nie zawsze wiedzą wszystko, najlepiej byłoby trafić na panią Bogusię, albo panią Anię. Szkoda, że nie spojrzałam tutaj wcześniej, bo byłam tam w czwartek. No ale postaram się czegoś dowiedzieć i od razu Wam powiem co i jak:)[/QUOTE] Super. Czekamy z niecierpliwością.
  3. [quote name='agata51']Po prostu mu zwisa.[/QUOTE] "Nikt mi nie zabroni, mój jęzor" :D
  4. [quote name='D&M']Witajcie Wczoraj byliśmy na zakupach i nasz Badylec dostał nowe eleganckie szelki bo zdarzyło mu się z obroży wymsknąć jak nas bronił przed niebezpieczeństwami tego świata ale potem jak nie czół smyczy to się bidula sam bał, ach ten nasz obrońca. [/QUOTE] Tak to z tymi "obrońcami" jest:lol:. Moje też są odważne, ale jak ktoś jest blisko nich.
  5. Mam nadzieję, że już niedługo sytuacja Cindy się wyjaśni i będziemy się cieszyć z jej szczęścia. Ona już tyle czeka...
  6. Mogę wpłacić parę groszy, ale nie wiem kiedy zdążę do banku. Proszę o nr konta i trochę cierpliwości.
  7. [quote name='from_wonderland']No, tak. Ludzie są ślepi na małe szczęścia :)[/QUOTE] Nie wiedzą nawet jak wiele przez to tracą.
  8. Jak to możliwe, że ten uśmiech jeszcze nikogo nie urzekł? Poza nami oczywiście ;)
  9. [quote name='abra43']Tropiczek dostał nowy salon dla siebie mieszka w boksie dla psich emerytów,biega po schronisku zaczepia wszystkich do zabawy,jest bardzo szczęśliwy.[/QUOTE] Strasznie się cieszę. Zasłużył chłopak na te chwile beztroski i zabawy ;)
  10. [quote name='LILUtosi']Bady nigdy nie chciał jeść przy człowieku bo woli spędzić czas z nim niż zajmować się pilnowaniem miski. Jadł dopiero jak mnie nie było koło niego.[/QUOTE] Mój też tak ma, za to drugiemu obecność człowieka wcale nie "przeszkadza" w opróżnianiu michy:diabloti:
  11. [quote name='willma']co by to nie było jest cudowne, ma swój urok, a jemu to nie przeszkadza daje sobie świetnie radę z wylizywaniem miski :)[/QUOTE] No i to jest najważniejsze :)
  12. [quote name='Mysia_']o rany rzeczywiście z niego dziadek :evil_lol:[/QUOTE] Oj tam od razu dziadek;)! Troszkę siwizny dodaje mu tylko uroku:loveu:
  13. [quote name='willma']faktycznie z dznia na dzień jest coraz dłuższy :)[/QUOTE] Bo jest gorąco ;) Znawcą nie jestem, ale może to jakieś porażenie nerwu (jakiegoś tam) i ten jęzor tak wisi i pewnie wisiał będzie. Kamyś nie wygląda jakby mu to przeszkadzało :evil_lol: Kwitnie chłopak :)
  14. stepelkaa przerabiaj jak chcesz :) Grunt żeby się ogłoszenia nie dublowały, bo chyba usuwają:shake:
  15. [quote name='madcat1981'] Powiedzcie mi za to jak to możliwe, że karma dla mojego psa podrożała ze 130 na 180 zł... w tym samym klepie, ta sama ilość, marka i rodzaj. Weterynarz w Olsztynie zaproponował mi coś podobnego, ale za 190 zł. To są dopiero podwyżki:([/QUOTE] Konkretna ta podwyżka:crazyeye:
  16. Dawno nie zaglądałam i proszę - takie wiadomości :) Oby to był już ten dom :)
×
×
  • Create New...