-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
maarit replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='mdk8']jakieś nowe wieści ???????[/QUOTE] Też jestem ciekawa co u smutasa... -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Cioteczki, prosimy o wplaty na Czarusia na konto naszej nowiutkiej organizacji : 97 1090 2750 0000 0001 2062 0732 [B]FUNDACJA ANIMALS MIELEC [/B]Ulica: BAJANA , Nr posesji i lokalu: 6A Kod pocztowy: 39-300 , Miejscowość: MIELEC W przyszlym tygodniu bedziemy wiedziec dokladniej nt.kosztow. Tytul wplaty : CZARUS - darowizna Dziekujemy :D[/QUOTE] Na to wysyłałam. -
[quote name='agata51'] Co radzicie w sprawie kleszczy? Ja swoją sforkę zakraplam i na obróżkach zupełnie się nie znam.[/QUOTE] Co polecasz do zakraplania? U nas wszędzie same lasy i łąki. Kleszczowy raj, a obróżki nie działają długo. Zaczynam się bać, bo pojawiają się żmije, zwłaszcza koło lasu państwowego. Na szczęście po naszej stronie rzeki jeszcze nikt ich nie spotkał, ale kto wie "co w trawie... pełza".
-
Dobrze że już po wszystkim.
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']Juz jest po zabiegu, wszystko poszlo pomyslnie. Tutaj sa nowe foteczki Czarusia: :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/67281-Pomozmy-niewidomym-psiakom-z-Mielca!!!!/page28[/URL][/QUOTE] Dzięki Sabina :) Nie pomyślałam żeby tam zaglądnąć -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Wiadomo już coś o zabiegu? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
maarit replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa. A może już w domku:cool3:? -
Pozdrowienia dla Pani Eli i Falbanka :)
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Pani Bożeno :Rose::Rose::Rose: