Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='piescofajnyjest']a ja cichutko, zeby Manka nie zbudzic;)[/QUOTE] [I][B]"... jak się zbudzi to nas zje" [/B][/I]:evil_lol:
  2. [quote name='abra43']Mnie też to śmierdzi!!!Zeby tylko nie zrobili jej krzywdy.[/QUOTE] No ja nie wiem... są przecież zdjęcia suni, chyba by się nie odważyli....:roll:
  3. [quote name='mdk8']jakieś nowe wieści ???????[/QUOTE] Też jestem ciekawa co u smutasa...
  4. [quote name='Secia']ooooo too fioletowa kanapa jest kluczem w tych rozważaniach :multi: :loveu: :multi:[/QUOTE] Kanapa też ważna ;) ale najważniejsze jest to, że u cioteczki kikou Rediś jest szczęśliwy :)
  5. [quote name='Ulka18']Cioteczki, prosimy o wplaty na Czarusia na konto naszej nowiutkiej organizacji : 97 1090 2750 0000 0001 2062 0732 [B]FUNDACJA ANIMALS MIELEC [/B]Ulica: BAJANA , Nr posesji i lokalu: 6A Kod pocztowy: 39-300 , Miejscowość: MIELEC W przyszlym tygodniu bedziemy wiedziec dokladniej nt.kosztow. Tytul wplaty : CZARUS - darowizna Dziekujemy :D[/QUOTE] Na to wysyłałam.
  6. Co o mnie chodzi, to nie mam nic przeciwko temu. Gdzie znajdzie taką drugą fioletową kanapę?:cool3: Mam tylko nadzieję, że mnie zwolnienia ominą:roll: Trzymajcie kciuki. Bo wtedy może być kiepsko z moją wypłacalnością. Wszędzie te redukcje... :(
  7. [quote name='agata51'] Co radzicie w sprawie kleszczy? Ja swoją sforkę zakraplam i na obróżkach zupełnie się nie znam.[/QUOTE] Co polecasz do zakraplania? U nas wszędzie same lasy i łąki. Kleszczowy raj, a obróżki nie działają długo. Zaczynam się bać, bo pojawiają się żmije, zwłaszcza koło lasu państwowego. Na szczęście po naszej stronie rzeki jeszcze nikt ich nie spotkał, ale kto wie "co w trawie... pełza".
  8. Dobrze że już po wszystkim.
  9. [quote name='Sabina02']Juz jest po zabiegu, wszystko poszlo pomyslnie. Tutaj sa nowe foteczki Czarusia: :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/67281-Pomozmy-niewidomym-psiakom-z-Mielca!!!!/page28[/URL][/QUOTE] Dzięki Sabina :) Nie pomyślałam żeby tam zaglądnąć
  10. Jeeeejuuuu jaki on przystojny:loveu: Nie wygląda na "swoje lata"...
  11. [quote name='agata51']Są już kleszcze?! No tak, marzec przecież.[/QUOTE] Przy 4 stopniach się budzą, jakoś tak... a więc bitwę z kleszczami czas zacząć :-x
  12. Też jestem ciekawa. A może już w domku:cool3:?
  13. Pozdrowienia dla Pani Eli i Falbanka :)
  14. [quote name='DarkWater']mam coraz więcej Kojaka i coraz mniej gumolitu ;-)[/QUOTE] Tak "łobuzuje"?:crazyeye:
  15. [quote name='kuzlik']dokladnie,chociaz Cezary sprawia wrazenie psiaka ,ktory juz sie pogodzil ze swoim losem i kojec traktuje jak swoj dom :([/QUOTE] Smutna prawda jest taka, że niektóre psy prawdziwe życie poznają dopiero w schronisku :( żal mi takich biedaków :(
  16. Przypomniałam sobie o psince.Wątek stary, ktoś tutaj zagląda?
  17. [quote name='kuzlik']ciagle czeka,brak jakiego kolwiek zainteresowania ze strony czlowieka :( wczoraj bylam,odwiedzilam,pospacerowalam...[/QUOTE] Dobrze że możesz z nim pobyć, ale dom to dom :(
  18. To już się cieszymy czy czekamy na potwierdzenie? :evil_lol:
  19. [quote name='sylwiaso'] Kleszcze już się obudziły![/QUOTE] Znowu się zaczyna "Sezon na kleszcza":angryy:
×
×
  • Create New...