Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Mam link ale nie zaglądałam ostatnio... Grunt że pani jest zdecydowana.
  2. Dobranoc [URL=http://smayliki.ru/smilie-494802855.html][IMG]http://s5.rimg.info/dea1c40e26e7381db445faa07e5677ef.gif[/IMG][/URL]
  3. Biedaczysko... trzymam kciuki
  4. [quote name='Bjuta']Mam prośbę... Moja Mama znalazła dziś przerażoną sunię. Nie mamy sumienia oddać jej do schronu... Pomóżcie mi proszę umieścić ją w Przebieczanach... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244775-Mała-przerażona-sunia-Hotelik-czy-schron?p=21010323#post21010323[/URL][/QUOTE] Bidulka... ma szczęście że tutaj trafi... Chłopaki tak mi was brakuje :(
  5. Na zdjęciach z samochodu widać ulgę w jego oczach... Serce się kraje... :(
  6. Nie mam konta na FB. A czy on jest dodany na stronę psiegranemarzenia.pl?
  7. Zaznaczę sobie i poczytam w wolnej chwili o miśkach
  8. No przystojniacha z niego:loveu:... Czy Romek był dodawany na stronę psiegranemarzenia.pl ?
  9. [quote name='Bonsai'] Wieści z kliniki: Eden ma problem z zaakceptowaniem faktu, że już nie ma łapy - próbował wstawać, ale się przewracał, więc tylko leży i przewraca się z boku na bok.. Nadal na kroplówkach. Postaramy się wysłać do Niego jutro lub pojutrze jedną z wolontariuszek, które są na miejscu, we Wrocławiu, może się ucieszy..[/QUOTE] Bidulek, to dla niego szok. Nie wie co się dzieje :(
  10. I się wyjaśniło z banerkami. Myślałam, że tylko ja tak kombinuję :D
  11. [quote name='lula2010']co u psiaka ?[/QUOTE] Przyleciałam za Twoim wpisem :), myślałam ze coś nowego wiadomo...
  12. [quote name='Maciek777'] Wszystko działa poprawnie - nie są podlinkowane. Ja właśnie jakoś tego nie rozumiem jak innym udaje się przekopiować podlinkowane banerki za pomocą "kopiuj". Ja nawet nie mam takiej opcji, a sprawdzałem już na Windowsie XP i 7. Da się w ogóle tak to zrobić czy ktoś mnie tylko wkręcał?:) Jeśli tak się da to mogę podlinkować...[/QUOTE] Ja Cię nie wkręcam, bo sama do końca tej "magii" nie ogarniam:evil_lol:. Zrobiłam tylko kilka banerków. Z moich "obserwacji wygląda to tak (tylko się nie śmiejcie jeśli głupoty piszę:eviltong:). Przez Kopiuj/Wklej wklejało się "gotowy" podlinkowany w przeglądarkach Mozilla i Eksplorer. W G.Chrome trzeba sobie samemu podlinkować w sygnaturze. Z przywiązania do "gotowizny" przy zmianie banerka uruchamiam którąś z ww przeglądarek:p. Ale jak już pisałam - nie wiem... nie znam się...:hmmmm:
  13. Chciałam zostawić ślad po kundelku Mikusiu :( [*]
  14. Jestem na zaproszenie. Jaki on podobny do mojego:lol:. Chłopak jeszcze urośnie ;)
  15. Maciek podlinkuj jeszcze te cudeńka, chyba że tylko u mnie nie hulają (w sygnaturze działa).
  16. [quote name='yolaantaa']Będę bardzo szczęśliwa jak przeczytam,że Cindusia pojechała do domku....[/QUOTE] Też czekam na taką wiadomość :)
  17. [quote name='willma']Znalazłam siostrę Kamysia w łódzkim zoo :) [/QUOTE] Nooooo..... rzeczywiście ;) [URL=http://smayliki.ru/smilie-165385767.html][IMG]http://s2.rimg.info/f6d92880c9ba17e4c80277e1b1b547db.gif[/IMG][/URL]
  18. [quote name='madcat1981']Ja też, chociaż zdjęcia nie widziałam :niewiem: :)[/QUOTE] I głos nie został uznany, bo numeru brakuje... Ale dla nas Kamyk i tak jest NR 1
  19. [quote name='sunia2000']Ucholec bierze udział w konkursie na najładniejszy jęzorek, zapraszam do głosowania, to nic nie kosztuje:) Tutaj wątek konkursowy:http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_na-Truflę_do-10-06-g-24-00 Już zagłosowałam na innego kandydata ale temu jęzorowi też nic nie brakuje :D
  20. [quote name='Bjuta']Albo przemakalny... :)[/QUOTE] Raczej tak :D
  21. Śledziłam wątek... :( ale się porobiło.
  22. Ja też wysłałam "wakacyjną".
×
×
  • Create New...