-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Mam link ale nie zaglądałam ostatnio... Grunt że pani jest zdecydowana.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dobranoc [URL=http://smayliki.ru/smilie-494802855.html][IMG]http://s5.rimg.info/dea1c40e26e7381db445faa07e5677ef.gif[/IMG][/URL]
-
Biedaczysko... trzymam kciuki
-
[quote name='Bjuta']Mam prośbę... Moja Mama znalazła dziś przerażoną sunię. Nie mamy sumienia oddać jej do schronu... Pomóżcie mi proszę umieścić ją w Przebieczanach... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244775-Mała-przerażona-sunia-Hotelik-czy-schron?p=21010323#post21010323[/URL][/QUOTE] Bidulka... ma szczęście że tutaj trafi... Chłopaki tak mi was brakuje :(
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
maarit replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Zaznaczę sobie i poczytam w wolnej chwili o miśkach -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
maarit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
No przystojniacha z niego:loveu:... Czy Romek był dodawany na stronę psiegranemarzenia.pl ? -
[quote name='Bonsai'] Wieści z kliniki: Eden ma problem z zaakceptowaniem faktu, że już nie ma łapy - próbował wstawać, ale się przewracał, więc tylko leży i przewraca się z boku na bok.. Nadal na kroplówkach. Postaramy się wysłać do Niego jutro lub pojutrze jedną z wolontariuszek, które są na miejscu, we Wrocławiu, może się ucieszy..[/QUOTE] Bidulek, to dla niego szok. Nie wie co się dzieje :(
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
maarit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
I się wyjaśniło z banerkami. Myślałam, że tylko ja tak kombinuję :D -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
maarit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maciek777'] Wszystko działa poprawnie - nie są podlinkowane. Ja właśnie jakoś tego nie rozumiem jak innym udaje się przekopiować podlinkowane banerki za pomocą "kopiuj". Ja nawet nie mam takiej opcji, a sprawdzałem już na Windowsie XP i 7. Da się w ogóle tak to zrobić czy ktoś mnie tylko wkręcał?:) Jeśli tak się da to mogę podlinkować...[/QUOTE] Ja Cię nie wkręcam, bo sama do końca tej "magii" nie ogarniam:evil_lol:. Zrobiłam tylko kilka banerków. Z moich "obserwacji wygląda to tak (tylko się nie śmiejcie jeśli głupoty piszę:eviltong:). Przez Kopiuj/Wklej wklejało się "gotowy" podlinkowany w przeglądarkach Mozilla i Eksplorer. W G.Chrome trzeba sobie samemu podlinkować w sygnaturze. Z przywiązania do "gotowizny" przy zmianie banerka uruchamiam którąś z ww przeglądarek:p. Ale jak już pisałam - nie wiem... nie znam się...:hmmmm: -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2013 roku...
maarit replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sabusia :( [*] sunia mojej rodziny -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2012 roku ...
maarit replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chciałam zostawić ślad po kundelku Mikusiu :( [*] -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
maarit replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Jaki on podobny do mojego:lol:. Chłopak jeszcze urośnie ;) -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
maarit replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Maciek podlinkuj jeszcze te cudeńka, chyba że tylko u mnie nie hulają (w sygnaturze działa). -
[quote name='yolaantaa']Będę bardzo szczęśliwa jak przeczytam,że Cindusia pojechała do domku....[/QUOTE] Też czekam na taką wiadomość :)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Potrącony przez samochód, połamany , poraniony, bezdomny...Feliks ma dom
maarit replied to ewu's topic in Już w nowym domu
Biedactwo :placz: -
Niepełnosprawny ONek Zahir za TM[*]...tylko dług pozostał
maarit replied to sunia2000's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='sunia2000']Ucholec bierze udział w konkursie na najładniejszy jęzorek, zapraszam do głosowania, to nic nie kosztuje:) Tutaj wątek konkursowy:http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszego-psiego-jęzora_na-Truflę_do-10-06-g-24-00 Już zagłosowałam na innego kandydata ale temu jęzorowi też nic nie brakuje :D -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Albo przemakalny... :)[/QUOTE] Raczej tak :D -
Ja też wysłałam "wakacyjną".