Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Cioteczki Kamień startuje w konkursie na najdłuższy, najszczęśliwszy jęzor ;) Można tylko 1 raz. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244133-GŁOSUJEMY!_za-darmo_Szukamy-najdłuższego-najszczęśliwszegoPsiegoJęzora_naTruflę_12-06[/URL]
  2. [quote name='kejciu']o rety to chyba te dwie suńcie ktore jakiś czas temu były na facebook ogłaszane? zapadły mi w serce ale sama mam dwa ogonki ze schroniska i mieszkam w bloku :( gdybym tylko miała domek....[/QUOTE] Pewnie to one, tylko Jenny już nie ma :( [*] Została Cindy, która może już wkrótce pojedzie do domu. Trzymaj kciuki...
  3. [quote name='barb']Dobrze, że w dziś było troszke sloneczka, dopiero pod wieczór zaczęło znowu padać.[/QUOTE] U nas było ładnie ale dopiero od południa. Deszczu na razie nie widać i oby tak dalej.
  4. [quote name='yolaantaa']Cudownie by było,ale tak naprawdę,to cieszyć się będzie można dopiero jak Cindusia będzie już w domku...[/QUOTE] Ja też tak mam, świętuję dopiero jak psiak jest już w nowym domu :) To odliczamy...
  5. [quote name='kikou']przy obecnej pogodzie prózno szukać Mongunia na podwórku... kota zresztą też :) zielsko i kwiatki, najwyżej na pościeli.... [/QUOTE] Kikou takie ziółka nie uczulają :evil_lol: Wiedzą co dobre ;)
  6. Moje psiska też się pchają do ludzia... Dobrze że nas te gwałtowne burze omijają.
  7. [quote name='Ulka18']Ja bym dala ok.10 lat, chodzi biedaczyna kiepsciutko, pamietam go dosc dlugo, a zebow nie ma szans obejrzec, zreszta ocena psa schronowego po zębach nie jest miarodajna.[/QUOTE] Poprawiłam bo wpisałam 12, stan zdrowia: dobry? Chodzi kiepściutko ale zwiewał jak chciałyście mu załozyć obróżkę ;)
  8. [quote name='barb'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=v8FyUFNKirU[/URL][/QUOTE] Dało czadu:crazyeye: u Ciebie OK?
  9. Ile lat ma Reksio? Szukam i nie mogę odnaleźć:oops:
  10. [quote name='kikou']w przypadku starszaków często brak wiadomosci to dobre wiadomości ;) [/QUOTE] Też tak uważam. Czasami nawet boję się zaglądnąć na wątek, jeśli widzę, że pojawiły się nowe wpisy.
  11. Dobra, dzięki. Reksiu pewnie też koło 10, raczej nie do zwierząt ani dzieci, stan zdrowia dobry, dom z ogrodem, spokój i cierpliwy człowiek, nie chodzi na smyczy, lękliwy ale "z werwą" ;) Poprawcie mnie. Chłopaki nie byli kastrowani? Cioteczki przelotem jestem, dodam jutro, bo mnie połamało w połówce. Usiadłam na dogo, bo przeciwbólowe jeszcze działają...
  12. Ja się dopiero zarejestrowałam ale mogę spróbować. Tylko potrzeba kilka informacji: - Wiek: - Stan zdrowia: - Sterylizacja: tak/nie - Stosunek do zwierząt: - Stosunek do dzieci: - Polecany dla: Jakiś krótki tekst napiszę, pozostałe znajdę, tylko co wpisać w tych polach?
  13. Kojarzycie czy chłopaki byli dodawani na psiegranemarzenia.pl ?
  14. Wysłałam 2 dyszki dla chłopaków.
  15. Jestem i ja... Tragedia:shake:
  16. Hurrraaaa :) Powodzenia Jaworku :loveu: [URL="http://smayliki.ru/smilie-851673831.html"][IMG]http://s13.rimg.info/164bd6fb39c846422b5da4fae5fa8f31.gif[/IMG][/URL]
  17. Cichutko u psiaków...
×
×
  • Create New...