-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Taki szybki? :D -
[quote name='kejciu']o rety to chyba te dwie suńcie ktore jakiś czas temu były na facebook ogłaszane? zapadły mi w serce ale sama mam dwa ogonki ze schroniska i mieszkam w bloku :( gdybym tylko miała domek....[/QUOTE] Pewnie to one, tylko Jenny już nie ma :( [*] Została Cindy, która może już wkrótce pojedzie do domu. Trzymaj kciuki...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='barb']Dobrze, że w dziś było troszke sloneczka, dopiero pod wieczór zaczęło znowu padać.[/QUOTE] U nas było ładnie ale dopiero od południa. Deszczu na razie nie widać i oby tak dalej.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='yolaantaa']Cudownie by było,ale tak naprawdę,to cieszyć się będzie można dopiero jak Cindusia będzie już w domku...[/QUOTE] Ja też tak mam, świętuję dopiero jak psiak jest już w nowym domu :) To odliczamy...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='kikou']przy obecnej pogodzie prózno szukać Mongunia na podwórku... kota zresztą też :) zielsko i kwiatki, najwyżej na pościeli.... [/QUOTE] Kikou takie ziółka nie uczulają :evil_lol: Wiedzą co dobre ;) -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Ja bym dala ok.10 lat, chodzi biedaczyna kiepsciutko, pamietam go dosc dlugo, a zebow nie ma szans obejrzec, zreszta ocena psa schronowego po zębach nie jest miarodajna.[/QUOTE] Poprawiłam bo wpisałam 12, stan zdrowia: dobry? Chodzi kiepściutko ale zwiewał jak chciałyście mu załozyć obróżkę ;) -
[quote name='barb'][URL]http://www.youtube.com/watch?v=v8FyUFNKirU[/URL][/QUOTE] Dało czadu:crazyeye: u Ciebie OK?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Ile lat ma Reksio? Szukam i nie mogę odnaleźć:oops: -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Dobra, dzięki. Reksiu pewnie też koło 10, raczej nie do zwierząt ani dzieci, stan zdrowia dobry, dom z ogrodem, spokój i cierpliwy człowiek, nie chodzi na smyczy, lękliwy ale "z werwą" ;) Poprawcie mnie. Chłopaki nie byli kastrowani? Cioteczki przelotem jestem, dodam jutro, bo mnie połamało w połówce. Usiadłam na dogo, bo przeciwbólowe jeszcze działają... -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Ja się dopiero zarejestrowałam ale mogę spróbować. Tylko potrzeba kilka informacji: - Wiek: - Stan zdrowia: - Sterylizacja: tak/nie - Stosunek do zwierząt: - Stosunek do dzieci: - Polecany dla: Jakiś krótki tekst napiszę, pozostałe znajdę, tylko co wpisać w tych polach? -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Kojarzycie czy chłopaki byli dodawani na psiegranemarzenia.pl ? -
LESIO - tragedia finansowa w rozpaczliwym wymiarze.
maarit replied to Kinia1984's topic in Już w nowym domu
Wysłałam 2 dyszki dla chłopaków. -
Trzy małe bardzo chore kundelki WSZYSTKIE ADOPTOWANE!!!:)
maarit replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja... Tragedia:shake: -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
maarit replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj minęło 2 lata :( -
Cichutko u psiaków...