-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='majka12741']Mamy tymczas!!! Tzn jeszcze trzeba sprawdzić ale wygląda na to że będzie dobrze! [/QUOTE] Trzymam kciuki :)
-
Może jakieś plakaty by się przydały np. u weterynarza, w najbliższym schronisku - może ktoś jej szuka. Nie wiem gdzie to jest, ale może warto też napisać do dogomaniaków z okolic...
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Czarus po dłuzszych zmaganiach i mocnej walce-obronie,próbami ugryzienia został zagoniony do klaty i przeniesiony przez Age i mnie na sektor D z wybiegiem .Bez wybiegu na A została jedna dzika psina.Planujemy we wtorek zawalczyc o niego.Ale jest tez duzo psiaków na hali i na kwarantannie ....niestety.[/QUOTE] Brawo :Rose: za nieustępliwość :) Pewnie przybyło psiaków "majowych"- zagubionych ("zakochanych") i wywiezionych przed wyjazdem na weekend:-( -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='KrystynaS']Czyżby to znaczyło, że żyjecie po to aby jeść??? :-D[/QUOTE] Też :D ale ostatnio staram się jeść same zdrowe, niekoniecznie smaczne rzeczy. -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ulka18']Teraz moze swobodnie jesc, co zreszta bardzo lubi i nie ominie zadnej okazji ;-) [/QUOTE] Ja go akurat rozumiem :evil_lol: -
[quote name='barb']Bardzo pięknie napisane. :loveu:[/QUOTE] Właśnie - nic dodać, nic ująć... Dzięki :Rose:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Merenwen']Kurczę no, tak jej szkoda... Całe życie za kratami. :-( Zaraz coś skrobnę o niej na blogu, może ktoś zauważy... Ps.: Pozwolę sobie pożyczyć jakieś jedno zdjęcie.[/QUOTE] Super, dziękujemy :)
- 1368 replies
-
- 1
-
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Może rzeczywiście to trochę długie. Tekst barb jest bardzo dobry.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='barb']Miejscowość nosi nazwe Orzechowce. U nas mówi się z Orzechowiec, do Orzechowiec itp. ale można napisac dyplomatycznie ze schroniska w Orzechowcach[/QUOTE] No właśnie chciałam poznać właściwą nazwę :) Taką jakiej wszyscy używają, a nie jaką ja sobie stworzyłam (niewiadomo zresztą skąd):evil_lol:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Powiedzcie mi jak to powinno pisać: Orzechowiec czy Orzechowców? ;) Może warto by dopisać o Jenny [*]. To był wątek 2 suczek i tak go niektórzy kojarzą.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ale śliczna żabka:loveu:
-
Albo poprosić moderatora, nie wiem czemu nie zmienił. Pisałam mu o Jenny.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Super barb:multi: Ja tak na szybko pisałam póki jest chętna osoba do ogłoszeń;) ale wkleję. Było nas 2. Mama i ja. Miałyśmy tylko siebie. Marzyłyśmy o wspólnym kąciku u dobrego człowieka,ale nie udało się. Tak nam minęło 13 lat. Pomyślisz –to długo. Niestety dla mnie to całe moje życie. Nie narzekałam,miałam przecież mamę. Razem wypatrywałyśmy czy aby ktoś po nasnie idzie Razem jadłyśmy, piłyśmy i ogrzewałyśmy się w chłodne dni, jakoś to było. To życie jednak się skończyło. Mama odeszła, nie doczekała wolności... Mam teraz 13 lat, ale ciągle wierzę,że znajdzie się dobry człowiek, który da mi dom. Nie jestem psemwymagającym. Potrzebuję tylko spokoju i miłości. Pamiętaj.Czekam na Ciebie, zapamiętaj moje imię - Cindy.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Teraz potrzebny jest dobry tekst i ogłoszenia.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nie za duże:roll:? Chyba max 640 [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/266/73681749052fddogo.jpg/"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/1579/73681749052fddogo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/824/bd75b66cafe47dogo.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/2126/bd75b66cafe47dogo.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/21/f15dee199767bdogo.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/8068/f15dee199767bdogo.jpg[/IMG][/URL] Nie się ten domek dla niej w końcu znajdzie....
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
O widzisz... a ja jak zaczęłam wstawiać tak aż posta usunęłam. Nie mogę sobie przypomnieć jak to było.... Rozwala serducho :( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/1b3e0b0fad868dogo.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6907/1b3e0b0fad868dogo.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/1989551b92e75dogo.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7081/1989551b92e75dogo.jpg[/IMG][/URL]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='magdyska25']sunia jest w innym miejscu?[/QUOTE] Nie. Dalej czeka na dom w schronisku. Tylko mamy nowe zdjęcia od cioteczki [B]elizziee[/B], której baaaaardzo dziękujemy :)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
O jak się cieszę, że są nowe zdjęcia :) Śliczna jest.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Wysłałam dzisiaj naszą deklarację na V i VI