Jutro wpłacę kasę na Grota na konto Schroniska-chyba że coś się zmieniło w kwestii konta,bo mam nadzieję że Grocik czuje się lepiej- Biedaczek. Jak coś to napiszcie na forum. Pozdrawiam
Niech będzie na początku radiowy.od czegoś trzeba zacząć.Może interwencja-oni dobre prowokacje urządzają i Ci państwo napewno sie nie zorientują as prawa się nagłośni.Co za ludziska:angryy::mad: