-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='kabaja']harrutku czyżbyśmy wszyscy zapominali o tobie:shake:[/QUOTE] Nie zapomnieli... Czasu brakuje... Oj nie masz chłopaku szczęścia, nie masz... :(
-
Przerażony z uszkodzonym okiem owczarek z mordowni już w swoim DOMU :)))
maarit replied to anett's topic in Już w nowym domu
Biedaczysko tyle przeszedł :( -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Jaki szczęśliwy... :) -
Koralik - Z domu na ulicę, z ulicy do schrona, co dalej?!
maarit replied to kalina5648's topic in Już w nowym domu
Jaki przystojniak :) Wrzuć go na psiegranemarzenia.pl chyba że już jest. -
Ja już nic nie rozumiem. Dziewczyny będą w schronisku, to może czegoś się dowiedzą. Też bym wolała żeby sunia nie musiała tyle czekać i tak daleko jechać. Ale co my możemy?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='barb']Wreszcie poznam Cindy osobiście. :lol: Mam nadzieję, że mnie nie zje ;)[/QUOTE] Eeeee tam... Od razu zje:lol: Fajnie macie, poznacie się z Cindy w realu :)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
No to proszę niunię wyściskać ode mnie :)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Cioteczki byłyście dzisiaj w schronisku?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='martka1982']doszła wpłata od 26asi - 30zł. niestety na stare konto, które zamykam za tydzień, więc info do asi nie dotarło:([/QUOTE] Ojjjj.... Musisz napisać jeszcze raz:roll:
-
AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......
maarit replied to MALWA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam na zaproszenie. Poczytam wieczorem... -
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Lepiej niech mieszkają sobie w schronisku niż gdyby miały trafić na takie "domy":shake: -
:-( Bądź szczęśliwy piesku
-
PILNE! Mieleckie babunie i dziadeczki od lat oczekujące na dom. :'(
maarit replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Biedaki pewnie nikt o was nie pytał:shake:, bo by cioteczki coś napisały... -
Ja już nic nie rozumiem...
-
Spróbuj się dowiedzieć bo każdy domek jest na wagę złota.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Jaszczurka49'][B]NIEPRAWDA[/B] Kiedy zgłosiłam się by adoptować Cindy byłam [U]jedyna[/U]. Zostałam zaakceptowana jako DS i otrzymałam propozycję dowiezienia psa do Krakowa. [/QUOTE] Ktoś coś wie?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with: