Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Sknociłam coś z banerem więc jeszcze raz [URL="http://tiny.pl/h8fr9"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/7343/cindybaner1.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Olena84']czy byl tu gdzies banerek czy ja juz mam omamy?[/QUOTE] Był ale nie działał. [URL="http://tiny.pl/h8fmq"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1917/40da75bb1a3dbe75medbane.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='_Aga_']Też pamiętam Rudzika...... ['][/QUOTE] Tak mnie jakoś na wspominki wzięło :( [*]
  4. [quote name='Livka']Śliczny Rediś, taki zadbany - pysio zadowolone :loveu:[/QUOTE] A to najważniejsze :)
  5. [quote name='Pianka']Doy pojechał :) Oby na zawsze :)[/QUOTE] Hurrraaaa....:cunao:
  6. [quote name='rudynpm'] [IMG]http://imageshack.us/a/img825/3686/lulaco.jpg[/IMG] A to Harrutek w otoczeniu koleżanek.[/QUOTE] Ten to się umie wkręcić w doborowe towarzystwo :cool3:
  7. Jakie fajne wieści... Cieszy nawet ta nadzieja. Trzymam kciuki :)
  8. [quote name='mdk8']i co ? cisza....??????????????[/QUOTE] Pewnie tak :shake:
  9. [quote name='iwoniam']tylko jakies nowe zdjecia..........by sie......przydały....[/QUOTE] Tylko skąd je wziąć?
  10. [quote name='sonia1974']Ciotki brak wiadomości to dobre wiadomości[/QUOTE] Też tak myślę :)
  11. ... ja też zaglądnęłam z nadzieją, że przeczytam dobrą wiadomość.
  12. [quote name='martka1982']Falbanka na pewno były wesołe, bo z rodzinką miłośnie je spędził:)[/QUOTE] A w to akurat nie wątpię :)
  13. Ja niestety mogę tylko trzymać kciuki za niunię...
  14. Święta, święta i po świętach a śnieg dalej się trzyma :D
  15. Wesołych Świąt :)
×
×
  • Create New...