[quote name='Olena84']czy byl tu gdzies banerek czy ja juz mam omamy?[/QUOTE]
Był ale nie działał.
[URL="http://tiny.pl/h8fmq"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1917/40da75bb1a3dbe75medbane.jpg[/IMG][/URL]
[quote name='rudynpm']
[IMG]http://imageshack.us/a/img825/3686/lulaco.jpg[/IMG]
A to Harrutek w otoczeniu koleżanek.[/QUOTE]
Ten to się umie wkręcić w doborowe towarzystwo :cool3: