-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='Mysia_']mówiła, że jest zdecydowana, ale to się jeszcze okaże...[/QUOTE] To po cichutku trzymam kciuki bo się boję zapeszyć...
- 876 replies
-
Wysłałam dzisiaj Falbankowi wpłatę za III i IV.
-
Zaznaczę sobie :)
-
[quote name='Bjuta']I nastrojowo! :)[/QUOTE] A przede wszystkim bezpiecznie ;) Bo tak licznej straży pewnie nie ma nawet królowa Elżbieta;)
- 876 replies
-
Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.
maarit replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Biedactwo... Serce się kraje -
DOY już bezpieczny w hoteliku u Murki. BRAKUJE FUNDUSZY NA HOTELIK!
maarit replied to Stevie Rae's topic in Już w nowym domu
Jestem. Niestety chwilowo nie mogę pomóc :( -
[quote name='Cajus JB'] Nam pozostaje czekać na nią i starać się pozyskac chętnych do pomocy. Bo jeśli dojdzie do adopcji będzie ona potrzebna.[/QUOTE] Nawet boję się myśleć żeby nie zapeszyć. Jeżeli będzie taka potrzeba to ja się dorzucę. Tylko dajcie mi znać jakby mnie 'tutaj" nie było:oops:. Ostatnio brakuje mi czasu i na forum wpadam z doskoku:shake:...
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Super wiadomości :)
-
One sa już osobno? Jakoś nie doczytałam. Zawsze miały ogłoszenia wspólne.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='mari23']śliczny jest - wykąpać go i wyczesać tylko to cudo będzie.... ja na takie pieski nie oczami, a sercem patrzę... gdybym mieszkała bliżej - wzięłabym go na BDT[/QUOTE] Też od razu o Kilusiu pomyślałam jak go zobaczyłam.
-
[quote name='Mysia_']podobno jakieś podsumowanie z całego tygodnia, ale jeszcze popytam...[/QUOTE] Raport z Polski - jakoś tak mi mówili...
- 876 replies
-
Niewidomy, zmarznięty, bezpanski piesek pilnie potrzebuje pomocy!!!
maarit replied to kerad's topic in Już w nowym domu
Psiak miał szczęście w nieszczęściu. -
Właśnie mi tutaj domownicy donoszą że było o nich w tvp info...
- 876 replies
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Słodziaki:loveu: "Termoforki"- dobre...:lol: -
Cisza... Ludzie Teleexpressu nie oglądają czy co? :(
- 876 replies