-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
maarit replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='maarit']Ja też tak bardziej w maju mogłabym coś podesłać.Teraz muszę wpłacić deklaracje. Podrzućcie mi nr konta...[/QUOTE] Pamiętam że coś mu obiecałam w maju:D. Podajcie mi nr w przyszłym tyg coś podeślę :) -
Przeglądnęłam cały dział i tak się cieszę: Carla, Mustaffa, Brita, Balbina,LIncoln i tyyyle innych psiaków. Super Tylko nasze niunie nie maja szczęścia.
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='barb']Niestety ...a kolejnych psów w schronisku przybywa. Ale zdarza się, że i staruszki znajduja dom : np. Ufo, Nela.[/QUOTE] [FONT=Times New Roman] Jak wszędzie i nie ma "winnych"...[/FONT] [FONT='Times New Roman'][SIZE=3]Ale tam przynajmniej mają dobre warunki i to jest pocieszające. [/SIZE][/FONT]Ta czarna Nela?
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A to ze szkolenia akurat widziałam:) Przeglądnęłam też dział TM: Ringo, Panicz, Halik, Axelek :( kojarzę te psiaki z dogo [*] Nie doczekały
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Nano']pusto, cicho :([/QUOTE] ...i smutno :(
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[COLOR=#222222][FONT=Times New Roman]Może myślała że przyjdziecie i znowu będzie jak dawniej :([/FONT][/COLOR]
- 876 replies
-
Falbaniu pamiętam o tobie.
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
maarit replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='bakusiowa']Wyśle coś Torusiowi po wypłacie majowej dopiero.[/QUOTE] Ja też tak bardziej w maju mogłabym coś podesłać.Teraz muszę wpłacić deklaracje. Podrzućcie mi nr konta... -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
maarit replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='zuziaM'] Uwielbiam te dwa zdjecia ... moje slonce kochane (*) [FONT=Times New Roman]Gabula kochana Pamiętam o tobie słoneczko...[/FONT] -
Super wiadomość:)
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
maarit replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
Leć malutka na 1... -
:Rose: Wielkie dzięki :) Falbaniu będzie dobrze.
-
Właśnie, ja też potraciłam sporo wiadomości...
-
Nie wiem co zrobić, nie wiem co napisać... :( Wszyscy, którzy mogliby pomóc mają mnóstwo deklaracji albo tymczasowiczów...
-
U was też cisza... i domku ciągle brak:shake:
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Chłopak tyle przeszedł a teraz wpadł w tarapaty finansowe. On nie może wrócić... :( Ma jakieś ogłoszenia? Spróbuję w wolnej chwili coś "wymęczyć"
-
Maleńka Bunia z wielkim guzem i zapaleniem płuc.Już po operacji w DT.
maarit replied to ihabe's topic in Już w nowym domu
Jaka ona podobna do mojej Muszki [*]... -
[quote name='martka1982']powysyłam pw z przypomnieniem, niestety większość ciotek zapomniała o Falbaniastym i w tym miesiącu już nie będzie na opłacenie dt:(([/QUOTE] Marta musisz zmienić tytuł. Dłużej tak się nie da :(