-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
maarit replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja']Cytuję słowa osoby z fundacji (...)Udało się uratować dwie sunie i tego psa ze zdjęcia!!!! Wszystkie boksie bierzemy pod swoją opiekę!!!! Musicie nam pomóc finansowo Kochani!!! Sami nie damy rady. Jedna sunia jedzie do Bydgoszczy, jedna do Krakowa na DT, a Chłopak będzie w Warszawie. Wszystkie muszą być zdiagnozowane i leczone(((:(...)[/QUOTE] Właśnie chciałam zapytać o tego biedaka ze zdjęcia- czyli żyje... To jakiś koszmar...:( -
[MLB] Rafi, młody ONek bez łapki - Ma Dom !!!
maarit replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki!!! -
Co u Misiaczka?
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Dobrze kombinuje :p Robi sie coraz zimniej, więc pora zawrzeć porozumienie w sprawie zapewnienia sobie ciepełka :D Zawsze można się też przytulić do czyjegoś footra:cool3:... Mongo dba o swoje sprawy ;) Super fota... -
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
maarit replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']Sunia w schronie jeszcze?[/QUOTE] Nie ma nowych wiadomości... Tak sobie podrzucam:( i czekam na informacje. -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Mongo nie tylko cioteczki uwodzi! Mongo jest międzygatunkowy!!! Dostałam genialną fotkę od Kikou. Chcecie zobaczyć? :)[/QUOTE] Cioteczko wstawiaj :) -
Dołączę do grona zadowolonych z dobrej wiadomosci :)
-
[quote name='martka1982']nie mam póki co wieści ale cisza sama w sobie to dobre wieści:) tzn,że nic złego się u Falbanka nie dzieje[/QUOTE] To dobrze :) Falbanku śmigaj na 1
-
Pamiętam o was dziewczynki... szkoda że nie mamy o was żadnych wiadomości:(
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Co słychać u Falbania?
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
maarit replied to mari23's topic in Psy do adopcji
[quote name='Marinka']Wiemy....przeszedł :([/QUOTE] Charlie [*] Miałam nadzieję że źle zrozumiałam wcześniejsze posty:( Marysiu tulę mocno.Trzymaj się kochana... -
[quote name='Artemida']Za tydzień też planujemy ich zabrać :D[/QUOTE] Psiska mają szczęście że Was mają :)
- 876 replies
-
WOW. Full wypas... Powodzenia Falbaniu...