[quote name='martka1982']dostałam zdjęcia Falbanka w tamtym tyg ale mam nową komórkę i nie potrafię ich zgrać na komputer
Falban ma się wyśmienicie, pani Ela mówiła,że trudno mu zrobić zdjęcie, bo boi się komórki nakierowanej na swoją skromną postać:)[/QUOTE]
Falbanek jest po prostu wstydliwy ;)