-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
maarit replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystko będzie dobrze. Nie potrafię inaczej pomóc więc zaciskam kciuki z całej siły. -
Kiler od mari23 odszedł za TM (*)...
maarit replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kilusiu zdrowiej... -
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ja również życzę szczęścia w Nowym Roku:) -
To bardzo szybko:) Super:) Zwykły przelew bankowy czasami "szedł" dłużej.
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']dobrze wiedzieć, że jednak ktoś pilnuje wątku Mongołka ;)[/QUOTE] Ja też "podczytuję"... w ukryciu;) -
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
maarit replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
[quote name='ClaudiaAnna']Hania cały czas w schronisku....[/QUOTE] Biedna niunia... -
[quote name='Incia']Serce mi pękło...na milion kawałków...[/QUOTE] Strasznie smutna jest ich historia :(
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zdążyłam "odwiedzić" Falbania przed końcem Świąt:)
-
Biedne Orzeszki :(
-
Piękne psisko...ale taki smutny biedaczysko.
-
[quote name='Incia']Dawno mnie tu nie było...Ciekawa jestem, czy coś nowego u suniek?[/QUOTE] Niestety nie ma tutraj osób, które by tam jeździły:(
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='barb']Goniu, ze strony schroniska wynika, że wolontariusze są. Tylko na Dogo ich nie ma ....:shake:[/QUOTE] Czytałam i dlatego napisałam maila do schroniska z prośbą o kontakt...
-
Rex odszedł za TM już w swoim domku, a nie w schronisku.
maarit replied to grazyna9915's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tak jakoś mi się Rex przypomniał... Pamiętam o tobie piesku... -
[quote name='MalgosMalgos']My dojedziemy.. Z pomoca Boza i waszymi trzymanymi kciukami Pelen transporter darow z Kassel od Hundehilfe Ukraina z wdziecznosci za umozliwienie noclegu dla ludzi i zwierzat w drodze z Ukrainy do Niemiec w sierpniu 2011 i grudniu 2011 Malgos[/QUOTE] No to obiecuję że będę trzymać kciuki :) Szkoda że nikt tam już nie jeździ....
-
Kajtusia już nie ma :( [*] Dobrze że zdążył chłopaczysko "pożyć" na wolności... Mam nadzieje ze tej parze uda się znaleźć dom...
- 876 replies
-
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
maarit replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
[*] Strasznie musiał cierpieć :( -
LIKWIDACJA PSEUDO W WIEKOPOLSCE - KOSZMAR potrzebna pomoc!!!!
maarit replied to Agnes_Jot's topic in Już w nowym domu
ten bidulek na ziemi wyglądał strasznie - jak musiał cierpieć....:(