Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Imię Burek zawsze mnie przyciąga... http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=13&sobi2Id=20&Itemid=19
  2. [quote name='Agula99']Nie chce wchodzić na schronisko w orzechowcach!!! czyli nie ma sensu już tutaj zaglądać!![/QUOTE] Agula z wątków wynika że nie ma na dogomanii , które jeździłyby do tego schroniska, a 2 nowe osoby (które założyły niedawno wątki orzeszków) jeszcze się nie odezwały, mimo że pisałam do nich o informacje. Kto ma więc aktualizować?:roll: Barb i tak dzielnie stara się żeby wątki nie zostały zapomniane:Rose:
  3. [quote name='barb']A swoja drogą to jeden z ciekawszych wątkow na Dogo i wcale nie jest martwy tylko nieco rzadziej odwiedzany. ;)[/QUOTE] ... i może akurat ktoś tutaj zajrzy i zaglądnie na stronkę schroniska :)
  4. Podrzucę na Dobranoc :)
  5. Charlie to twardziel... Ma dla kogo walczyć:loveu:
  6. Wiem że Facebook teraz jest na topie, ale nawet nie chce mi się próbować- zatrzymałam się na etapie NK;)
  7. Pomysł nie pomysł.... Kiedyś udawało się w ten sposób znaleźć domy, teraz popularnośc NK spadła. No ale niech przynajmniej ludzie sie o nich dowiedzą.
  8. [quote name='Kasia77']nie dajcie o sobie zapomnieć dziewczynki, biegnijcie na górę[/QUOTE] o nich ciężko zapomnieć. To takie smutne że tyle lat czekają i nic :-(
  9. [quote name='Mysia_']dobrze, że chociaż ktoś zagląda :) i nie są zapomniane...[/QUOTE] Nie są zapomniane :lol: [URL]http://nk.pl/#profile/41951024[/URL] Tylko mi się tu nie śmiać:eviltong:
  10. Trzymam kciuki za dobry domek dla Daffiego i cały czas śledzę wątek:)
  11. [quote name='Mysia_']cichutko u naszej pary :-([/QUOTE] Zaglądam prawie codziennie. Nie piszę ale śledzę pilnie :)
  12. [quote name='karolciasz28']Zapiszę suńki.[/QUOTE] Cieszę się że do nas wpadłaś:)
  13. :candle: Baksiu:-( Przynajmniej bidulek godnie odszedł. Strach pomysleć ile by to trwało gdybyście go nie wybawili z tamtego miejsca.
  14. [quote name='weronika1']Wczoraj odebrałam właścicielce psa, Hasky był uwązany na kablu od żelazka. Biedactwo trafiło do schroniska w Orzechowcach.:shake:Co się z tymi ludzmi porobiło. W tym domu zostały jeszcze 3 małe psy ale na szczęście są nie wiązane i sąsiedzi karmią.[/QUOTE] Czasem na to wszystko brakuje słów:(
  15. [quote name='Cleo2008']przerzucam moja deklaracje z lizy na falbanka, tak jak proponowalas[/QUOTE] :Rose::Rose::Rose:
  16. :placz: Smutno tutaj u Ciebie Haneczko
  17. [quote name='martka1982']też tu właśnie krąże i dumam nad Falbanem..........[/QUOTE] Bo on jest wyjątkowy ;)
  18. Postaram się z następną wpłatą wysłać troszkę więcej... Wszędzie deklaracje topnieją :(
  19. [quote name='Mysia_']cudne zdjęcie :cool3: w kupie raźniej :evil_lol:[/QUOTE] DOKŁADNIE:diabloti:
  20. Falbaniu zmykaj na pierwszą;)
×
×
  • Create New...