-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
[quote name='Agula99']Nie chce wchodzić na schronisko w orzechowcach!!! czyli nie ma sensu już tutaj zaglądać!![/QUOTE] Agula z wątków wynika że nie ma na dogomanii , które jeździłyby do tego schroniska, a 2 nowe osoby (które założyły niedawno wątki orzeszków) jeszcze się nie odezwały, mimo że pisałam do nich o informacje. Kto ma więc aktualizować?:roll: Barb i tak dzielnie stara się żeby wątki nie zostały zapomniane:Rose:
-
[quote name='barb']A swoja drogą to jeden z ciekawszych wątkow na Dogo i wcale nie jest martwy tylko nieco rzadziej odwiedzany. ;)[/QUOTE] ... i może akurat ktoś tutaj zajrzy i zaglądnie na stronkę schroniska :)
-
REX ma dom! owczarek niemiecki długowłosy już uwolniony z łańcucha!
maarit replied to mari23's topic in Już w nowym domu
Piękne psisko. -
Podrzucę na Dobranoc :)
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
maarit replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Charlie to twardziel... Ma dla kogo walczyć:loveu: -
Wiem że Facebook teraz jest na topie, ale nawet nie chce mi się próbować- zatrzymałam się na etapie NK;)
- 876 replies
-
Pomysł nie pomysł.... Kiedyś udawało się w ten sposób znaleźć domy, teraz popularnośc NK spadła. No ale niech przynajmniej ludzie sie o nich dowiedzą.
- 876 replies
-
[quote name='Kasia77']nie dajcie o sobie zapomnieć dziewczynki, biegnijcie na górę[/QUOTE] o nich ciężko zapomnieć. To takie smutne że tyle lat czekają i nic :-(
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
maarit replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
Co u Hani? :help1: -
[quote name='Mysia_']dobrze, że chociaż ktoś zagląda :) i nie są zapomniane...[/QUOTE] Nie są zapomniane :lol: [URL]http://nk.pl/#profile/41951024[/URL] Tylko mi się tu nie śmiać:eviltong:
- 876 replies
-
Zwykły, szary Daffi... Udało się - ZNALAZŁ DOMEK :)
maarit replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za dobry domek dla Daffiego i cały czas śledzę wątek:) -
[quote name='Mysia_']cichutko u naszej pary :-([/QUOTE] Zaglądam prawie codziennie. Nie piszę ale śledzę pilnie :)
- 876 replies
-
[quote name='karolciasz28']Zapiszę suńki.[/QUOTE] Cieszę się że do nas wpadłaś:)
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='weronika1']Wczoraj odebrałam właścicielce psa, Hasky był uwązany na kablu od żelazka. Biedactwo trafiło do schroniska w Orzechowcach.:shake:Co się z tymi ludzmi porobiło. W tym domu zostały jeszcze 3 małe psy ale na szczęście są nie wiązane i sąsiedzi karmią.[/QUOTE] Czasem na to wszystko brakuje słów:(
-
[quote name='Cleo2008']przerzucam moja deklaracje z lizy na falbanka, tak jak proponowalas[/QUOTE] :Rose::Rose::Rose:
-
Hania-młoda suczka z wielkim sercem ma dom :)
maarit replied to ClaudiaAnna's topic in Już w nowym domu
:placz: Smutno tutaj u Ciebie Haneczko -
7-miesięczna Królewna Śnieżka po wypadku - już w swoim domku :)
maarit replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Śliczna kruszynka:loveu: -
[quote name='martka1982']też tu właśnie krąże i dumam nad Falbanem..........[/QUOTE] Bo on jest wyjątkowy ;)
-
Mongołek 7 lat temu odebrany właścicielowi, a do dziś boi się ludzi! :(
maarit replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Mysia_']cudne zdjęcie :cool3: w kupie raźniej :evil_lol:[/QUOTE] DOKŁADNIE:diabloti: -
Falbaniu zmykaj na pierwszą;)