[quote name='Bjuta']Jejku, przez tak długi czas nikt nie zajrzał do Mongołka :([/QUOTE]
Spokojnie cioteczko... czuwam, choć nie zawsze piszę z braku czasu.
Pamiętamy o Mongusiu.
Juli, gdyby Sonia nie trafiła na stół, to nikt nie gwarantuje że żyłaby nadal. Mogła rodzić i też coś by się mogło stać. Dałaś jej radość...
Tak miało być...
[*]
[quote name='agata51']Unikaj słońca, piesku. Ja w te ostatnie upały musiałam ganiać za wnuchą, która śmigała na rowerku. Jakby ktoś mi wtedy zrobił zdjęcie, też wyszłabym bardzo niekorzystnie. [/QUOTE]
E tam... z wnusią zawsze wychodzi się ślicznie :)
[quote name='Bushido']My dostawaliśmy od miasta 10 tys. rocznie na przytulisko. W tym roku mieliśmy nawet nie brać udziału w przetargu. Za nasze psy zapłacą 30 tys. + 10 tys. Skandal. Nie doprowadzimy do tego. Jeśli powstanie przytulisko czy schronisko to nie w gminie Sandomierz.[/QUOTE]
Dobrze rozumiem- do tej pory Was dofinansowywali a teraz chcą zamknąć?:-o
To jakaś parodia...
Właśnie trafiłam z banerka. Smutna historia, zrobiłaś co mogłaś, a na wsi za wiele nie da się zrobić. Ludzie czasem na złość się postawią, a władze mają gdzieś "zwierzęce sprawy" :( Wiem, bo mieszkam na wsi i widzę:(
Co u psiaka?