Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Kurcze dawno nie zaglądałam... a tu takie wieści Romuś w tarapatach :( Chwilowo jestem pod kreską, ale może końcem miesiąca coś wpłacę.
  2. Bystra z niego bestia :diabloti: Skoro Dinuś taki bogaty to niech stawia ;)
  3. "Stara" historia ale wbija w siedzenie :(
  4. Zgadzam się z Wami. Czasami tylko tyle możemy dla nich zrobić...
  5. Rediś znów w tarapatach a czekają go jeszcze badania:-( HELP
  6. [quote name='martka1982']Wszystko jest ok, zdrowy, radosny, ufny, czasem ma ochotę na zabawę i wtedy sam zaczepia:)[/QUOTE] Super wiadomości:)
  7. [quote name='agata51']Uwierz mi, nie zawsze. Masz wnusię?[/QUOTE] Jeszcze dzieci nie mam, ale babcie zawsze wyglądają super bo są kochane.
  8. [quote name='Mysia_']ojjjj, a czemu bazyliszkowate?[/QUOTE] Pewnie nie można oderwać wzroku od tych oczek ;)
  9. Jak dawno mnie tutaj nie było :( a u ciebie malutka bez zmian...
  10. [quote name='Ingrid44']Miejmy nadzieje ze to jakis niegrozny guzek.[/QUOTE] Trzymam kciuki za zdrówko Redinia
  11. [quote name='Bjuta']Jejku, przez tak długi czas nikt nie zajrzał do Mongołka :([/QUOTE] Spokojnie cioteczko... czuwam, choć nie zawsze piszę z braku czasu. Pamiętamy o Mongusiu.
  12. Niewiele mogę pomóc, może chociaż jakiś grosik jednorazowo końcem miesiąca. Przypomnijcie jakby mi wyleciało z głowy.
  13. Juli, gdyby Sonia nie trafiła na stół, to nikt nie gwarantuje że żyłaby nadal. Mogła rodzić i też coś by się mogło stać. Dałaś jej radość... Tak miało być... [*]
  14. [quote name='agata51']Unikaj słońca, piesku. Ja w te ostatnie upały musiałam ganiać za wnuchą, która śmigała na rowerku. Jakby ktoś mi wtedy zrobił zdjęcie, też wyszłabym bardzo niekorzystnie. [/QUOTE] E tam... z wnusią zawsze wychodzi się ślicznie :)
  15. [quote name='Bushido']My dostawaliśmy od miasta 10 tys. rocznie na przytulisko. W tym roku mieliśmy nawet nie brać udziału w przetargu. Za nasze psy zapłacą 30 tys. + 10 tys. Skandal. Nie doprowadzimy do tego. Jeśli powstanie przytulisko czy schronisko to nie w gminie Sandomierz.[/QUOTE] Dobrze rozumiem- do tej pory Was dofinansowywali a teraz chcą zamknąć?:-o To jakaś parodia...
  16. Właśnie trafiłam z banerka. Smutna historia, zrobiłaś co mogłaś, a na wsi za wiele nie da się zrobić. Ludzie czasem na złość się postawią, a władze mają gdzieś "zwierzęce sprawy" :( Wiem, bo mieszkam na wsi i widzę:( Co u psiaka?
  17. Pozdrowienia dla Falbaniastego:)
×
×
  • Create New...