[quote name='ihabe']no ja wiem:-) jestem do dupci tymczasowym domkiem:-) Ja je wszystkie tak bardzo kocham, a że każde jest inne to jeszcze bardziej:-) Bunia jest cudowna, ona takie daje buziaki, tak wspaniale zaczepia do zabawy i jest taka malutka:-)
Trzeba jej wykupić pakiet i zrobie tablicę :-([/QUOTE]
Kolejna cioteczka z ogromnym serduchem:)